Diochi Diocel Biominerál 50 ml

Diochi Diocel Biominerál 50 ml

  • Bez DPH 466 Kč

Diocel Biominerál s obsahem spektra minerálů posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a zlepšuje fyzickou i psychickou vitalitu. Směs minerálů podporuje zdravou funkci šlach, kloubů a kostí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní bioinformační multiminerálový doplněk stravy Diocel Biominerál Diochi obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě, jež působí podpůrně na pojivové tkáně a oblast pohybového aparátu. Snižuje riziko vzniku osteoporózy, artróz, diabetu, alergií, kožních chorob, chudokrevnosti a nedostatečné minerální výživy tkání. Celkově zlepšuje stav a kvalitu kostí, kloubů, vlasů, pokožky a nehtů. 

Doplňuje důležité organominerály, které jsou potřebné pro životní funkce našich buněk. Velmi dobře se vstřebává a podporuje udržování alkalického prostředí krve. Je vhodný také pro sportovce k doplnění potřebných minerálních látek. Biominerály zároveň napomáhají zpomalení stárnutí, celkově vyživují tělo a eliminují riziko vzniku osteoporózy, anémie a nedostatečné minerální výživy tkání.

Díky vyvážené směsi minerálů má přípravek příznivý vliv také na oblast ledvin a močového měchýře, je proto vhodným doplňkem při onemocněních a obtížích spojených s vylučovacím traktem. Celkové působení biominerálů má za důsledek upevnění fyzické i psychické kondice i v obdobích zvýšené námahy a zátěže organismu.

Tip: Po třítýdenní kúře následuje týdenní pauza.

Dávkování: Dospělí užívají 3x denně 10-20 kapek ve sklenici vody, děti od 6 let 3x denně 7 kapek, děti od 3 let 3x denně 5 kapek.

Upozornění: Kapky regulují hormonální činnost endokrinního systému. Není vhodné pro děti do 3 let a těhotné ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs organických kyselin, Macerát karbonsilikátové drti

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?