Prohlédněte si vaše seznamy přání

Diochi Diocel Supracid, kapsle 60 ks

Diochi Diocel Supracid, kapsle 60 ks

Posilující doplněk stravy Diocel Supracid díky obsahu pískavice pozitivně působí na trávení a také činnost jater. Pomáhá vyrovnávat hladinu cholesterolu, ale i krevní cukr.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy Diochi Diocel Supracid obsahuje vyváženou kombinaci rostlinných látek, která je dále doplněna o sépiovou kost, která představuje jedinečný přírodní zdroj minerálních látek.

Bioinformační přípravek Diocel Supracid působí díky pískavici příznivě na činnost žaludku, kde také pomáhá udržovat optimální pH. Kromě toho podporuje optimální trávení a napomáhá podporovat chuť k jídlu. Tato bylinka však působí pozitivně také na játra. Pomáhá zajišťovat optimální metabolismus tuků, společně s rdesnem mnohokvětým napomáhá vyrovnávání hladiny cholesterolu v krvi, a kromě toho také přispívá k harmonizaci hodnot krevního cukru.

Dávkování: Dospělí užívají 1-2 kapsle 1-3x denně. Děti od 15 let 1 kapsli 1-3x denně. Po třítýdenní kúře udělejte týden pauzu a poté pokračujete.

Upozornění: Doplněk stravy není vhodný pro děti do 15 let. Nenahazuje pestrou stravu. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?