Diochi Diocel Supracid, kapsle 60 ks

Diochi Diocel Supracid, kapsle 60 ks

Posilující doplněk stravy Diocel Supracid podporuje zdravé zažívání i zdraví celého zažívacího traktu, pomáhá předcházet vzniku zánětů. Harmonizuje především meridián žlučníku, tlustého střeva a žaludku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Posilující doplněk stravy Diochi Diocel Supracid podporuje zdravé zažívání i zdraví celého zažívacího traktu, pomáhá předcházet vzniku zánětů. Při pravidelném užívání harmonizuje především meridián žlučníku, tlustého střeva, žaludku, močového měchýře a tří zářičů. Kromě zažívání působí pozitivně i na srdeční činnost, zvýšený krevní tlak i na zdraví pohybového aparátu.

Kombinace rostlinných látek pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami těla, harmonizuje činnost žaludku i žlučníku, působí proti vzniku vředů a pomáhá eliminovat jejich výskyt. Kromě toho harmonizuje zažívání, působí protizánětlivě a podporuje zdraví trávicího traktu.

Kapsle působí pozitivně i při pálení žáhy, zácpě, ale také obezitě. Se správným zažíváním souvisí i zdravá pokožka, Diocel Supracid eliminuje výskyt ekzémů a dalších kožních onemocnění. Také stabilizuje hladinu krevního tlaku a posiluje celý oběhový systém.

Dávkování: Dospělí užívají 1-2 kapsle 1-3x denně. Děti od 15 let 1 kapsli 1-3x denně. Po třítýdenní kúře udělejte týden pauzu a poté pokračujete.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 15 let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pískavice, Rdesno mnohokvěté, Kadidlovník pravý, Sepiová kost

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.