Energy King Kong 30 ml

Energy King Kong 30 ml

Skladem > 50 ks

King Kong pro péči o tělesnou a psychickou pohodu obsahuje například kombinaci tolice a ženšenu, která příznivě ovlivňuje sexuální zdraví, celkovou vitalitu či metabolismus.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přípravek King Kong Energy je o širokospektrální regenerační preparát, jenž na základě nejnovějších poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance ovlivňuje především dráhu plic, ledvin a močového měchýře. Harmonizací těchto energetických drah lze napomoci při problémech, které vznikají v důsledku jejich disharmonie. 

Rostliny v přípravku King Kong obsahují celou řadu tzv. steroidních saponinů a dalších látek. Kapky obsahují například výtažek z tolice, která má v kombinaci s ženšenem celkově vitalizující přínosy, podporuje metabolismus a přispívá k sexuálnímu zdraví. Ženšen navíc pozitivně ovlivňuje duševní i fyzickou výkonnost a přirozenou obranyschopnost. Klanopraška pak patří mezi vynikající adaptogeny, působí tonizačně na celý organismus, podporuje mentální pohodu a příznivě ovlivňuje činnost dýchacího ústrojí. Na činnost jater pak působí příznivě ostropestřec, který má zároveň detoxikační účinky.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu. Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Mužství

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?