Energy King Kong 30 ml

Energy King Kong 30 ml

  • Bez DPH 350 Kč

King Kong pro péči o tělesnou a psychickou pohodu napomáhá zlepšit metabolismus a maximalizovat přeměnu energie v těle. Příznivě ovlivňuje plíce, močový měchýř a ledviny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přípravek King Kong Energy usnadňuje maximální přeměnu energie ve svaly. Jedná se o širokospektrální regenerační preparát s anabolickým efektem, jenž na základě nejnovějších poznatků  fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance ovlivňuje především dráhu plic, ledvin a močového měchýře. Harmonizací těchto energetických drah lze napomoci při problémech, které vznikají v důsledku jejich disharmonie. 

Rostliny v přípravku King Kong obsahují celou řadu tzv. steroidních saponinů. Rostlinné látky smilaxu stimulují zvýšenou produkci testosteronu u mužů. Testosteron podporuje růst svalové hmoty a sexuální aktivitu. Pravidelným užíváním King Kongu se i v pozdním věku navrací mužnost a vitalita. Dále jsou zde obsaženy hořčiny, které podporují trávení, detoxikaci organismu a usnadňují zpracovávání proteinů. King Kong je sladěn tak, aby v maximální míře respektoval a doplňoval stravovací režim kulturistů a sportovců.

Přírodní látky a bioinformace harmonizují hormonální systém, činnost ledvin, sleziny, plic, střev, tonizují organismus a zvyšují kapacitu energie. Směs extraktů zvyšuje soustředěnost při cvičení a napomáhá zlepšit koordinaci pohybů, zároveň podporuje nárůst svalové hmoty, výživu a kvalitu chrupavek. Bioinformace pak několikanásobně umocňují regenerační efekt dobře vyvážené rostlinné kompozice. Příznivým výsledkem působení je zpomalení stárnutí. King Kong zvyšuje fyzický výkon bez obsahu zakázaných látek zcela přírodní cestou a napomáhá zlepšit metabolické nároky organismu. 

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Smilax Medica Extract, Medicago Sativa Extract, Menyanthes Trifoliata Extract, Galeopsis Segetum Extract, Cnicuc Benedictus Extract, Liriosma Ovata Extract, Schizandra Chinensis Extract, Zathoxylum Piperitum Extract, Eryngium Campestre Extract, Codonopsis Pilosula Extract, Crataegus Monogyna Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract , Hippophae Rhamnoides Extract, Panax Ginseng Extract, Silybum Marianum Extract, Sorbitol, Cellulose, Aqua, Xanthan Gum, Potassium Sorbate

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.