Energy Organic Sea Berry 100 g

Energy Organic Sea Berry 100 g

  • Bez DPH 412 Kč

Jemně mletý prášek z plodů rakytníku je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a dalších látek, které jsou důležité pro regeneraci organismu a působí příznivě na všechny meridiány.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Energy Organic Sea Berry je jemně mletý prášek z plodů rakytníku, který je báječným zdrojem zejména vitaminu C. Obsahuje ale i nezanedbatelné množství dalších látek jako vitaminy skupiny B, bioflavonoidy či třísloviny. Přípravek je bohatý také na minerální látky, například železo, draslík, měď nebo vápník.

Rakytník nabízí široké spektrum účinků, mimo jiné dokáže výborně podpořit regeneraci vyčerpaného organismu, podporuje lepší hojení ran a působí příznivě na centrální nervovou soustavu. Dále přispívá k regulaci krevního oběhu a dle TČM ovlivňuje všechny meridiány. Má pozitivní účinky na stav plic při nachlazení, pomáhá uvolňovat hleny. Jeho užívání je také vhodné jako podpora léčby při onemocnění jater či kloubů. Užívání rakytníku se osvědčilo také při potížích se sliznicemi nebo žaludkem.

Dávkování: 1 čajovou lžičku (4 gramy) prášku rozmíchejte ve sklenici čisté vody. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: extrakt z plodu rakytníku řešetlákového

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Příznivé účinky: hojení ran a spálenin, mozek a nervová soustava, posílení imunity, revmatismus a artritida, žaludeční problémy, žlučník, játra a ledviny

Složení: bez lepku, vhodné pro vegany

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?