Energy Organic Sea Berry 100 g

Energy Organic Sea Berry 100 g

Skladem > 5 ks

Jemně mletý prášek z plodů rakytníku je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a dalších látek, které jsou důležité pro regeneraci organismu a působí příznivě na všechny meridiány.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Energy Organic Sea Berry je jemně mletý prášek z plodů rakytníku, který je báječným zdrojem zejména vitaminu C. Obsahuje ale i nezanedbatelné množství dalších látek jako vitaminy skupiny B, bioflavonoidy či třísloviny. Přípravek je bohatý také na minerální látky, například železo, draslík, měď nebo vápník.

Rakytník nabízí široké spektrum účinků, mimo jiné dokáže výborně podpořit správnou činnost imunitního systému. Dále přispívá podporuje trávení a napomáhá normálnímu fungování kardiovaskulárního systému. Extrakt z rakytníku však působí příznivě také na stav pokožky a u mužů napomáhá správnému funkci prostaty. Dle TČM také ovlivňuje všechny meridiány. 

Dávkování: 1 čajovou lžičku (4 gramy) prášku rozmíchejte ve sklenici čisté vody. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?