Sanatur Spirulina bio, tablety

Sanatur Spirulina bio, tablety

  • Bez DPH 257 Kč

Sinice spirulina Sanatur v tabletách je velmi bohatá na obsah železa, vitaminu B 12 a vitaminu A. Má blahodárné účinky při nadměrné pracovní zátěži, únavě a stresu. Navozuje pocit plného žaludku a snižuje chuť k jídlu. Je proto výborným potravinovým doplňkem při redukčních dietách a pročišťujících kúrách.

Antioxidanty obsažené ve spirulině chrání tělo před nepříznivými vlivy stresu a tím i před známkami předčasného stárnutí, regenerují pokožku a pozitivně ovlivňují kvalitu pleti i vlasů. Účinky spiruliny proto ocení také lidé s problematickou pokožkou trpící na akné, ekzém a další kožní problémy.

Spirulina má vynikající schopnost vázat na sebe škodlivé látky a urychlovat jejich odplavování z organismu. Je proto výborným pomocníkem při detoxikačních kúrách, ale také při rekonvalescenci po nemocech. Díky vysokému obsahu jódu a draslíku je užívání spiruliny vhodné také při snížené funkci štítné žlázy.

Dávkování: Užívejte tři tablety třikrát denně před jídlem. Důkladně zapijte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Spirulina 100 g

Hawaii Spirulina je bohatá na výborně vstřebatelné vitaminy a minerální látky podporuje činnost imunitního systému, působí příznivě na střeva či krevní systém a přispívá k detoxikaci.