Herba Medica Spirulina

Herba Medica Spirulina

Modrozelená sinice spirulina je přírodním zdrojem rostlinných bílkovin, díky tomu je obzvlášť vhodná pro vegetariány. Dále obsahuje železo, betakaroten, vápník, vitamin B12 a antioxidanty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy Spirulina Herba Medica působí příznivě na celý organismus. Tato modrozelená mořská sinice je přírodním zdrojem rostlinných bílkovin s výbornou vstřebatelností, a díky tomu je obzvlášť vhodná pro vegetariány. Dále v ní najdeme řadu vitamínů a minerálních látek.

Mořská sinice spirulina obsahuje nezanedbatelné množství železa, zinku či vápníku, ale také selenu. Je zdrojem betakarotenu a vitaminů skupiny B (Včetně B12), A, C a E. Spirulina nejen působí jako antioxidant, ale také podporuje správnou činnost imunitního systému a díky svým tonizačním účinkům dodává organismu fyzickou i psychickou vitalitu. Spirulina je také známá tím, že přispívá k normální hladině cukru v krvi. Její užívání je vhodné při redukci tělesné hmotnosti.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Trávení, Kůže

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?