Hanoju Spirulina, prášek 250 g

Hanoju Spirulina, prášek 250 g

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 250 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 600 Kč

Hanoju Spirulina prášek pro přípravu nápoje ze sladkovodní sinice modrozelené barvy představuje vynikající zdroj rostlinných bílkovin, ale i vysoce vstřebatelných vitaminů, jako je vitamin A, B12, C, E a železa, hořčíku, zinku a dalších minerálních látek. Řasy jsou skvělým zdrojem výživných látek pro vegetariány, vegany či ženy v těhotenství.

Spirulina představuje skvělý zdroj energie, posiluje činnost imunitního systému a je vhodným doplňkem při rekonvalescenci. Nalézá se v ní také velké množství antioxidantů, které jsou výbornou prevencí předčasného stárnutí buněk. Díky vysokému podílu železa důležitého pro krvetvorbu je tato sladkovodní řasa vhodná při chudokrevnosti.

Spirulina má také příznivé účinky na trávicí a zažívací systém, mimo jiné podporuje zdravou střevní mikroflóru. Rychleji navozuje pocit plného žaludku, díky čemuž je vhodná při redukčních dietách. Působí detoxikačně na játra a ledviny, čímž přispívá ke zdraví pokožky při akné a podobně. Spirulina také příznivě ovlivňuje cévní systém. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu i krevní tlak.

Dávkování: Užívejte až 4 gramy prášku denně. Ideálně rozmíchejte ve vodě, ovocné šťávě apod.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let věku.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Spirulina Platensis

Konzistence: prášková

Obal: papírový, plastový

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, problematická pleť a akné, redukce váhy, žaludeční problémy

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Hawaii Spirulina

Spirulina bohatá na výborně vstřebatelné vitaminy a minerální látky podporuje činnost imunitního systému, působí příznivě na střeva či krevní systém a přispívá k detoxikaci.