Hanoju Spirulina, prášek 250 g

Hanoju Spirulina, prášek 250 g

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 250 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 600 Kč

Prášek Spirulina Hanoju představuje vynikající zdroj rostlinných bílkovin i vysoce vstřebatelných vitaminů, jako je vitamin A, B12, C, E a železa, hořčíku, zinku a dalších minerálních látek. Modrozelené sinice jsou skvělým zdrojem výživných látek pro vegetariány, vegany či ženy v těhotenství.

Spirulina představuje skvělý zdroj energie, posiluje činnost imunitního systému a je vhodným doplňkem při rekonvalescenci. Nalézá se v ní také velké množství antioxidantů, které jsou výbornou prevencí předčasného stárnutí buněk. Díky vysokému podílu železa důležitého pro krvetvorbu je vhodná při chudokrevnosti.

Spirulina má také příznivé účinky na trávicí a zažívací systém, mimo jiné podporuje zdravou střevní mikroflóru. Rychleji navozuje pocit plného žaludku, díky čemuž je vhodná při redukčních dietách. Působí detoxikačně na játra a ledviny, takže přispívá ke zdraví pokožky při akné a podobně. Spirulina také příznivě ovlivňuje cévní systém. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu i krevní tlak.

Dávkování: Užívejte až 4 gramy prášku denně. Ideálně rozmíchejte ve vodě, ovocné šťávě apod.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let věku.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Spirulina Platensis

Konzistence: prášková

Obal: papírový, plastový

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, problematická pleť a akné, redukce váhy, žaludeční problémy

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?