TCM formule 299 Cordyceps Max, Dongchong Xiacao

TCM formule 299 Cordyceps Max, Dongchong Xiacao

TCM formule 299 Cordyceps Max je vyrobena z tibetské houby housenice čínské, která má schopnost doplňovat yin i jang ledvin a je vhodná také pro meridián plic.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 299 Cordyceps Max je vyrobena z tibetské houby housenice čínské. Ta roste pouze ve vysokohorských oblastech Číny a Tibetu (nad 400 m n. m.). Používá se pro potíže v meridiánu plic nebo ledvin.

Housenice čínská je v Asii velmi oblíbenou medicinální houbou. Posiluje nedostatečnou esenci ledvin jing, která zodpovídá za stav ducha. Je však výjimečná tím, že zároveň dokáže posilovat jejich nedostatečný jang. Kromě toho se používá pro vyživení čchi plic, k rozpouštění nadměrného hlenu a k posílení nedostatečné povrchové obranné energie.

Dávkování: Užívejte 3 kapsle 2x denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci.

Ostatní kategorie: Hormony a ledviny, Dýchání

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?