TCM formule 299 Cordyceps Max, Dongchong Xiacao

TCM formule 299 Cordyceps Max, Dongchong Xiacao

TCM formule 299 Cordyceps Max je vyrobena z tibetské houby housenice čínské, která má schopnost doplňovat yin i jang ledvin a je vhodná také pro meridián plic.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 299 Cordyceps Max je vyrobena z tibetské houby housenice čínské. Ta se vyskytuje pouze ve vysokohorských oblastech Číny a Tibetu (nad 3000 m n. m.). V TCM se používá pro potíže v meridiánu plic nebo ledvin.

Housenice čínská je v Asii velmi oblíbenou medicinální houbou. Posiluje nedostatečnou esenci ledvin jing, která zodpovídá za stav ducha. Je však výjimečná tím, že zároveň dokáže posilovat i nedostatečný jang. Kromě toho se používá pro vyživení čchi plic a k posílení nedostatečné povrchové obranné energie.

Dávkování: Užívejte 3 kapsle 2x denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci.

Ostatní kategorie: Hormony a ledviny, Dýchání

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?