TCM formule 299 Cordyceps Max, Dongchong Xiacao

TCM formule 299 Cordyceps Max, Dongchong Xiacao

TCM formule 299 Cordyceps Max je vyrobena z tibetské houby housenice čínské, která má vynikající schopnost zmírňovat únavu a navyšovat psychickou i fyzickou výkonnost a odolnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 299 Cordyceps Max je vyrobena z tibetské houby housenice čínské, která má vynikající schopnost zmírňovat únavu a navyšovat psychickou i fyzickou výkonnost a odolnost. Nejen proto je cordyceps oblíbeným výživovým doplňkem profesionálních sportovců. Zlepšuje imunitu, pomáhá překonat období zvýšené stresové zátěže, harmonizuje funkci jater a ledvin a podporuje tak přirozenou detoxikaci těla.

Cordyceps max je také oblíbeným prostředkem na podporu životní energie a celkové vitality u lidí stárnoucích či trpících na únavový syndrom. Dokonce se pro své silně povzbuzující účinky v tradiční čínské medicíně používá k navýšení sexuální energie jako přírodní afrodiziakum. Cordyceps také napomáhá snižovat tlak, hladinu cholesterolu i cukru v krvi, podporuje detoxikaci těla a přispívá ke zdraví pokožky.

Z hlediska tradiční čínské medicíny cordyceps posiluje yang ledvin za současného vyživení jinu plic. Yang ledvin bývá často narušen předchozím podáním antibiotik, zatímco jin plic může být stráven horečkou nebo vyčerpávajícím kašlem.

Dávkování: Užívejte 3 kapsle 2x denně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?