Diochi Vista Clear, kapsle 60 ks

Diochi Vista Clear, kapsle 60 ks

Skladem 1 - 2 ks

Bioinformační přípravek Vista Clear obsahuje kombinaci bylinných výtažků, jež harmonizují meridiány jater, žlučníku či ledvin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vista clear Diochi je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlinných výtažků a éterických olejů, jež se rychle vstřebávají. Kapsle obsahují kombinaci bylin, které pozitivně působí na psychickou i fyzickou stránku organizmu. Především meduňka je známá svým příznivým vlivem na psychiku i obsahem antioxidantů. Společně s výtažky z kaštanů, borůvky či vilínu přispívá také k správnému fungování oběhové soustavy.

Kapsle Vista Clear Diochi byly sestaveny na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie a biorezonance. Harmonizují toky energií v organismu, a tělo si tak snáze samo přirozenou cestou upravuje problémy. Bylinný extrakt z meduňky podporuje duševní pohodu a kaštan, vilín či borůvka zvyšují přirozenou obranyschopnost organismu, který je pak odolnější vůči negativnímu působení stresu a zdravotním problémům s ním spojeným. Borůvka kromě jiných příznivých účinků přispívá navíc i ke zdraví zraku.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí užívají 2 kapsle 3× denně, děti od 6 let 1 kapsli 3× denně, děti od 3 do 6 let 1 kapsli 1× denně.

Upozornění: Po třítýdenní kúře následuje týdenní pauza. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?