Diochi Vista Clear, kapsle 60 ks

Diochi Vista Clear, kapsle 60 ks

Vista Clear se složením dle nejnovějších poznatků vyniká svými očišťujícími a detoxikačními schopnostmi, pomáhá posílit zdravotní stav organismu a díky rostlinným výtažkům pečuje také o oči.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vista clear Diochi je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián jater, žlučníku, tlustého střeva, plic, tří zářičů, ledvin a všechny zvláštní energetické dráhy. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

Vista clear kapsle byly sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. Vista clear ochraňuje oči, cévy a klouby před poškozením a zvýšenou námahou. Posiluje zrak a má antioxidační účinek díky výtažku z borůvek, jenž byl díky svému příznivému vlivu na zrak používán již letci za druhé světové války. Borůvkový extrakt je také prospěšný pro zvýšení lokálního prokrvení a napomáhá tak podporovat funkci důležitých orgánů.

Extrakt z harpagofytu ležatého podporuje udržení pružnosti všech složek pojivových tkání, zejména pak šlach, kloubů a kloubních pouzder, čímž působí příznivě při rozmanitých onemocněních a obtížích týkajících se pohybového aparátu. Koňský kaštan působí antiseptickými a hřejivými účinky a výtažek z vilínu virginského dodává přípravku dezinfekční a protizánětlivé vlastnosti, jež mají pozitivní vliv při celé řadě povrchových i vnitřních onemocnění.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí užívají 2 kapsle 3x denně, děti od 6 let 1 kapsli 3x denně, děti od 3 do 6 let 1 kasli 1x denně.

Upozornění: Po třítýdenní kúře následuje týdenní pauza.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?