biošatník

Biošatník nabízí oblečení ušité v České republice, z certifikovaných materiálů a v eco a fairtrade kvalitě. Módní kousky v Biošatníku jsou výjimečné tím, že jsou ušité z barevně rostlé biobavlny, což je materiál, který se nemusí barvit a je tedy maximálně šetrný k pokožce i k přírodě. Barevně rostlá biobavlna se vyznačuje střídáním přirozeně barevně rostlých odstínů bavlníku, je velmi měkká a příjemná na omak a má charakteristickou přírodní vůni.

Kolekce Biošatníku obsahuje modely pro děti i dospělé a dá se říct, že se neustále rozšiřuje a mění ve snaze nabídnout zákazníkovi co nejhezčí a nejkvalitnější oblečení „bez chemie“. Materiály mají spolehlivé certifikáty, např. Global Organic Textile Standard (GOTS), USDA ORGANIC, Control Union Fair Choice které zajišťují nejen přísnou kontrolu kvality z ekologického hlediska, ale také dodržování sociálních podmínek ve výrobě v souladu s Fair Trade. Biošatník používá materiály vyrobené v ČR na zakázku, ale také šijí z peruánské biobavlny špičkové kvality. Oblečení vyrábí ve vlastní šicí dílně vybavené průmyslovými stroji, některé výrobky nechávají dělat v jiných specializovaných dílnách v ČR.

Motto: Žijeme spolu v jednom domě, v jedné ulici, v jednom městě či vesnici, v jedné zemi a na jedné planetě. Každý z nás může udělat něco pro to, aby svět byl krásnější.

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení