/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur elixír č. 9 Ashwagadharishta 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
391
ks
Bez DPH 323 Kč

Siddhalepa Ayur elixír č. 9 Ashwagadharishta 220 ml

Elixír Ayur Ashwagandharishta č. 9 Siddhalepa se tradičně užívá k posílení energie. Pomáhá udržovat dobrý zdravotní stav organismu a při pravidelném užívání dodává elán a zvyšuje výkonnost. Omlazuje mentální a fyzické schopnosti. Obnovuje vitalitu v organismu a sexuální apetit. Elixír je velice vhodný pro lidi, u nichž převažuje typ Váta a pro starší generaci. Vhodné použití je též při problémech správné funkčnosti nervů v těle, mrtvici, přehnané štíhlosti a chudokrevnosti.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly. Terminalia chebula má příznivé účinky na činnost tenkého a tlustého střeva. Pomáhá také usnadňovat trávení tuku. Harmonizuje hladinu krevného cukru v krvi, pomáhá při dýchacích problémech a onemocněních dutiny ustní, jako jsou afty, zubní kazy, opary a krvácení dásní.

Indický ženšen pomáhá uklidňovat podrážděnou mysl, odplavovat stres a mírnit jeho následky. Je skvělým podpůrným prostředkem při rekonvalescencích po těžkých nemocech a při velkém psychickém i fyzickém vyčerpání. Aktivuje činnost mozku, zlepšuje pozornost a paměť. Kořen z lékořice zmírňuje únavu a posiluje imunitu. Zesiluje strukturu svalů, kostí a napomáhá také urychlovat hojení ran.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Siddhalepa Ayur elixír č. 9 Ashwagadharishta 220 ml

Elixír Ayur Ashwagandharishta č. 9 Siddhalepa sa tradične používa na posilnenie energie. Pomáha udržiavať dobrý zdravotný stav organizmu a pri pravidelnom užívaní dodáva elán a zvyšuje výkonnosť. Omladzuje mentálne a fyzické schopnosti. Obnovuje vitalitu v organizme a sexuálny apetít. Elixír je veľmi vhodný pre ľudí, u ktorých prevažuje typ Váta a pre staršie generácie. Vhodné použitie je tiež pri problémoch správnej funkčnosti nervov v tele, mŕtvici, prehnanej štíhlosti a chudokrvnosti.

Každá z jednotlivých prírodných zložiek má svoju podstatnú úlohu a sú starostlivo vybrané tak, aby sa vzájomne podporovali. Terminalia chebula má priaznivé účinky na činnosť tenkého a hrubého čreva. Pomáha tiež uľahčovať trávenie tukov. Harmonizuje hladinu krvného cukru v krvi, pomáha pri dýchacích problémoch a ochoreniach dutiny ústnej, ako sú afty, zubné kazy, opary a krvácanie ďasien.

Indický ženšen pomáha upokojovať podráždenú myseľ, odplavovať stres a mierniť jej následky. Je výborným  podporným prostriedkom pri rekonvalescencii po ťažkých chorobách a pri veľkom psychickom a fyzickom vyčerpaní. Aktivuje činnosť mozgu, zlepšuje pozornosť a pamäť. Koreň sladovky hladkoplodej - "pelendreku" zmierňuje únavu a posilňuje imunitu. Zosilňuje štruktúru svalov, kostí a pomáha tiež urýchľovať hojenie rán.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Withania Somnifera, Saccharum Officinarum, Rubia Cordifolia, Terminalia Chebula , Coscinium Fenestratum, Glycyrrhiza Glabra
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com