/    /    /    /  

Čaga, dražé 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
195
ks
Bez DPH 170 Kč

Čaga, dražé 50 g

Čaga dražé obsahují výtažky z houby čaga, po staletí využívané v tradičním ruském léčitelství. Jsou výborným pomocníkem při zažívacích obtížích, zánětech žaludku i nechutenství. Díky vysokému obsahu minerálů a organických kyselin povzbuzují organismus, posilují imunitu a pomáhají lépe se vyrovnávat se stresem.

Čaga neboli rezavec šikmý má výborné protizánětlivé, antibakteriální i antimykotické schopnosti. Díky tomu pomáhá řešit zánětlivá onemocnění, posiluje imunitu a chrání organismus před virovými onemocněními.

Pravidelné užívání dražé je výborným podpůrným prostředkem při zánětech žaludku, dvanácterníku i žlučníku a také při nechutenství. Kromě zažívacích obtíží pomáha čaga i při nespavosti, podporuje detoxikační procesy organismu a posiluje imunitu.

Tradiční přípravek

Dražé z houby čaga má za sebou velice dlouhou historii, kdy byla tato houba využívána v tradiční ruské medicíně. Čaga neboli rezavec šikmý je houbou typu choroše, které roste na kmenech bříz v čisté sibiřské přírodě a uchovává si vysoký obsah zdraví prospěšných látek, pro které je velmi oblíbená již po staletí a používá se při mnoha obtížích.

Posílení imunity

Traduje se, že v případě jakýchkoliv onemocnění vás čaga postaví rychle na nohy. Faktem nicméně je, že houba čaga má skutečně příznivý vliv na obranyschopnost organismu a dokáže ji posilovat. Je skvělým podpůrným prostředkem při různých infekčních onemocněních, stimuluje imunitní systém a dokonce byla nazývána houbou nesmrtelnosti.

Snadné použití

Dražé z houby čaga je proto výbornou možností, jak posílit svou obranyschopnost pomocí prostředku, který je zcela přírodní a obsahuje pouze čistý výtažek z čagy a cukerný sirup. Čaga se snadno dávkuje díky formě dražé a pro plný účinek je vhodné ji užívat třikrát denně. Čaga je velice bohatá na důležité antioxidanty, minerály a organické kyseliny.

Harmonické trávení

Další oblastí, ve které čaga vyniká, je trávicí systém. Čaga je tradičně používána při různých trávicích obtížích, jako jsou bolesti břicha či pálení žáhy. Má vliv také při nechutenství a pomáhá při zánětech žlučníku, žaludku či dvanácterníku. Mimo to působí přirozeně protizánětlivě, podporuje detoxikaci organismu a chrání před infekčními onemocněními.

Dávkování: 1 dražé užívejte třikrát denně společně s jídlem. Abyste dosáhli citelných výsledků, užívejte alespoň po dobu jednoho měsíce.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Čaga, dražé 50 g

Čaga dražé obsahujú výťažky z huby čaga, po stáročia využívanej v tradičnom ruskom liečiteľstve. výborným pomocníkom pri zažívacích ťažkostiach, zápaloch žalúdka i nechutenstve. Vďaka vysokému obsahu minerálov a organických kyselín povzbudzujú organizmus, posilňujú imunitu a pomáhajú lepšie sa vyrovnávať so stresom.

Čaga, čiže ryšavec šikmý, má výborné protizápalové, antibakteriálne aj antimykotické schopnosti. Vďaka tomu pomáha riešiť zápalové ochorenia, posilňuje imunitu a chráni organizmus pred vírusovými ochoreniami.

Pravidelné užívanie tabliet je výborným podporným prostriedkom pri zápaloch žalúdka, dvanástorníka aj žlčníka a tiež pri nechutenstve. Okrem zažívacích ťažkostí pomáha čaga aj pri nespavosti, podporuje detoxikačné procesy organizmu a posilňuje imunitu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rezavec šikmý, Cukerný sirup
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
příznivé účinky: ekzémy a kožní onemocnění, nespavost a stres, revmatismus a artritida, stárnutí pleti a organismu, žaludeční problémy, zdravé vlasy a nehty
specifická označení: tradiční ruská medicína