/    /    /    /  

Energy Celitin 90 kapslí

Značka:
Množství: 90 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže, Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Dárky pro babičky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
264
ks
Bez DPH 230 Kč

Energy Celitin 90 kapslí

Kapsle Celin Energy využívají účinků bylinek, které aktivně posilují mozkovou činnost, zlepšují dlouhodobou i krátkodobou paměť a posilují soustředění. Jsou tak skvělým potravinovým doplňkem pro ty, kdo vykonávají náročná povolání, pracují pod stresem či se učí množství nových informací.

Kombinace lecitinu a ginkga je oblíbeným spojením v případě boje proti zhoršující se paměti a špatnému soustředení. Ginkgo zlepšuje prokrvení celého těla, včetně mozku, zatímco lecitin podporuje správnou funkci organismu a tonizuje jej. Účinná kombinace těchto dvou látek nejenom zlepšuje paměť i soustředění, ale také pomáhá tělu lépe se vyrovnat se stresem i zátěží, dodává novou energii.

Pravidelným užíváním kapslí lze předejít únavě a vyčerpání, negativním dopadům stresu. Kromě toho podporují metabolismus tuků, čímž pozitivně ovlivňují hladinu cholesterolu v krvi, brání vzniku arteriosklerózy a pozitivně ovlivňují zdraví vlasů i nehtů.

Dávkování: 1 kapsli užívejte ráno po snídani a zapijte dostatečným množstvím vody. Užívejte po dobu 3 - 4 týdnů, udělejte týdenní pauzu a poté v užívání pokračujte.

Energy Celitin 90 kapslí

Kapsuly Celin Energy využívajú účinky byliniek, ktoré aktívne posilňujú mozgovú činnosť, zlepšujú dlhodobú aj krátkodobú pamäť a posilňujú sústredenie. Sú tak vynikajúcim potravinovým doplnkom pre tých, ktorí vykonávajú náročné povolania, pracujú pod stresom, či sa učia množstvo nových informácií.

Kombinácia lecitínu a ginka je obľúbeným spojením v prípade boja proti zhoršujúcej sa pamäti a zlému sústredeniu. Ginko zlepšuje prekrvenie celého tela, vrátane mozgu, zatiaľ čo lecitín podporuje správnu funkcu organizmu a tonizuje ho. Účinná kombinácia týchto dvoch látok nielenže zlepšuje pamäť a sústredenie, no takisto pomáha telu lepšie sa vyrovnať so stresom i záťažou a dodáva novú energiu.

Pravidelným užívaním kapsúl možno predísť únave a vyčerpaniu, negatívnym dopadom stresu. Okrem toho podporujú metabolizmus tukov, čím pozitívne ovplyvňujú hladinu cholesterolu v krvi, bránia vzniku arteriosklerózy a pozitívne ovplyvňujú zdravie vlasov a nechtov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lecitin, Ginkgo, Sójový olej, Včelí vosk
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz