/    /    /    /  

Herba Medica Helidon

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Cukrovka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Helidon

Rostlinné kapsle Helidon Herba Medica působí příznivě na nízký krevní tlak, harmonizují jeho hladinu a ovlivňují i problémy spojené s nižším krevním tlakem. Pravidelné užívání mírní malátnost, ospalost, bolesti hlavy i nevolnost, působí proti závratím.

Kombinace bylin působí pozitivně při nízkém krevním tlaku a přirozenou cestou harmonizuje jeho hladinu. Spojení kopřivy, světlíku, šalvěje příznivě působí na problémy s hypotenzí jako jsou bolesti hlavy, malátnost, ospalost a náhlá únava. Také mírní nevolnost i závratě spojené s nízkým krevním tlakem a celkově revitalizuje stav organismu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Helidon

Rastlinné kapsule Helidon Herba Medica pôsobia priaznivo na nízky krvný tlak, harmonizujú jeho hladinu a ovplyvňujú aj problémy spojené s nižším krvným tlakom. Pravidelné užívanie mierni malátnosť, ospalosť, bolesti hlavy aj nevoľnosť, pôsobí proti závratom.

Kombinácia bylín pôsobí pozitívne pri nízkom krvnom tlaku a prirodzenou cestou harmonizuje jeho hladinu. Spojenie žihľavy, očianky, šalvie priaznivo pôsobí na problémy s hypotenziou ako sú bolesti hlavy, malátnosť, ospalosť a náhla únava. Tiež mierni nevoľnosť aj závraty spojené s nízkym krvným tlakom a celkovo revitalizuje stav organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kopřiva dvoudomá list, Světlík lékařský nať, Pupava bezlodyžná kořen, Šalvěj lékařská list, Máta peprná, Sporýš lékařský nať, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: únava
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz