/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Nopal bio

Značka:
Množství: 120 kapslí
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Vlasy a kůže, Cukrovka, Hubnutí
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
390
ks
Bez DPH 339 Kč

Nástroje Zdraví Nopal bio

Kapsle Bionopal Nástroje Zdraví obsahují čistý prášek z opuncie bohatý na množství vitaminů, minerálních látek a aminokyselin. Nopal posiluje celý organismus, chrání jej ve stresových situacích, zlepšuje trávení a působí proti zažívacím obtížím. 

Nopal, druh opuncie, obsahuje vysoký podíl aminokyselin, minerálů, pektinu a také antioxidantů. Díky tomu posiluje celý organismus, chrání jej před negativními účinky stresu i civilizačních chorob, zatímco rostlinná vláknina harmonizuje zažívání. Nopal mírní pálení žáhy a podporuje zdravé vylučování žaludečních šťáv. Kromě toho vláknina také navozuje pocit plného žaludku, a eliminuje tak potřebu přejídání a konzumace sladkostí. 

Látky obsažené v opuncii navíc stabilizují vysoký krevní cukr i cholesterol a podporují zdraví oběhového systému. Nopál podporuje zdraví celého organismu, chrání jej vůči vlivům civilizačních chorob a udržuje tělo zdravé a vitální.

Dávkování: 1 - 2 kapsle užívejte 2x denně společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Nástroje Zdraví Nopal bio

Kapsuly Bionopal Nástroje Zdravia obsahujú čistý prášok z opuncie bohatý na množstvo vitamínov, minerálnych látok a aminokyselín. Nopál posilňuje celý organizmus, chráni ho v stresových situáciách, zlepšuje trávenie a pôsobí proti zažívacím ťažkostiam.

Nopál, druh opuncie, obsahuje vysoký podiel aminokyselín, minerálov, pektínu a antioxidantov. Vďaka tomu posilňuje celý organizmus, chráni ho pred negatívnymi účinkami stresu aj civilizačných chorôb, zatiaľ čo rastlinná vláknina harmonizuje zažívanie. Nopál mierni pálenie záhy a podporuje zdravé vylučovanie žalúdočných štiav. Okrem toho vláknina tiež navodzuje pocit plného žalúdka, a eliminuje tak potrebu prejedania sa a konzumácie sladkostí.

Látky obsiahnuté v opuncii navyše stabilizujú vysoký krvný cukor aj cholesterol a podporujú zdravie obehového systému. Nopál podporuje zdravie celého organizmu, chráni ho proti vplyvom civilizačných chorôb a udržiava telo zdravé a vitálne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek z opuncie, Rostlinné kapsle
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz