/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Olivenol Plus Hidrox Glukosamin 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Klouby a svaly, Hubnutí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nástroje Zdraví Olivenol Plus Hidrox Glukosamin 60 kapslí

Kapsle Olivenol Plus Hidrox Nástroje Zdraví obsahují vysokou koncentraci silných přírodních antioxidantů obohacených o glukosamin. Tato kombinace chrání kardiovaskulární systém i celý organismus před negativním vlivem stresu. Extrakt z olivové dužiny je bohatý na množství polyfenolů, chrání tělo před známkami předčasného stárnutí.

Olivenol Plus pečuje o zdraví kardiovaskulárního systému i celého organismu díky vysokému podílu polyfenolů, antioxidantů a glukosaminu. 1 kapsle obsahuje tolik prospěšných látek, co 250 mililitrů čistého olivového oleje. Tělo chrání před negativními účinky stresu i civlizačních chorob, posilují celkovou obranyschopnost a chrání jej před známkami předčasného stárnutí. Výtažky z oliv jsou vhodné pro všechny, kdo vykonávají náročné stresující povolání a potřebují dodat psychickou i fyzickou energii.

Dávkování: 1 - 2 kapsle užívejte 2x denně společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Není vhodné pro děti. Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Nástroje Zdraví Olivenol Plus Hidrox Glukosamin 60 kapslí

Kapsuly Olivenol plus Hidrox Nástroje Zdravia obsahujú vysokú koncentráciu silných prírodných antioxidantov obohatenú o glukozamín Táto kombinácia chráni kardiovaskulárny systém aj celý organizmus pred negatívnym vplyvom stresu. Extrakt z olivovej dužiny je bohatý na množstvo polyfenolov - chráni telo pred známkami predčasného starnutia.

Olivenol sa stará o zdravie kardiovaskulárneho systému aj celého organizmu vďaka vysokému podielu polyfenolov a antioxidantov. Jedna kapsula obsahuje toľko prospešných látok, čo 250 ml čistého olivového oleja. Telo chránia pred negatívnymi účinkami stresu a civilizačných chorôb, posilňujú celkovú obranyschopnosť a chránia pred známkami predčasného starnutia. Výťažky z olív sú vhodné pre všetkých, ktorí vykonávajú náročné stresujúce povolanie a potrebujú dodať psychickú a fyzickú energiu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Olivový extrakt, Glukosamin hydrochlorid, Rostlinné kapsle, Maltodextrin, Kyselina citronová, Oxid křemičitý, Stearan hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz