/    /    /    /  

ESI Propolisové kapky bez alkoholu 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Včelí produkty
Produktová řada: ESI Propolaid
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
105
ks
Bez DPH 87 Kč

ESI Propolisové kapky bez alkoholu 50 ml

Propolisové kapky bez alkoholu ESI jsou doplňkem stravy, který se doporučuje při nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích. Propolisové kapky neobsahují alkohol a mají příchuť lesního ovoce. Jsou vhodné i pro děti starší 3 let.

Propolisové kapky patří mezi tradiční léčivé prostředky lidové medicíny, které jsou používané už celá staletí pro mnoho potíží. Při nachlazení a pro celkové posílení organismu. Pro léčbu aftů nebo regeneraci poraněné kůže. Při rýmě nebo kašli.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu.

Dávkování: Děti 4-12 let: 10-15 kapek několikrát denně. Starší 12 let a dospělí: 20-30 kapek několikrát denně v čisté formě nebo zapít vodou.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovejte z dosahu dětí. Přípravek nenahrazuje léky, lékařskou péči, pestrou stravu ani zdravý styl života.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Fruktóza, Čištěná voda, Propolis sušený extrakt (12 %) , Třapatka nachová (Echinacea purpurea) rostlina sušený extrakt (4 %) , Arabská guma, Sacharóza, Sorban draselný, Aroma
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
příznivé účinky: ekzémy a kožní onemocnění, hojení ran a spálenin, onemocnění močových cest, posílení imunity, revmatismus a artritida, stárnutí pleti a organismu, únava, žaludeční problémy, žlučník, játra a ledviny
produktové řady: ESI Propolaid

Výrobce

ESI s.p.a.
Via delle Industrie 1
17012 Albissola Marina
Itálie
www.esi-kosmetika.cz