/    /    /    /  

Taoasis Sladké spaní, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
179 Kč
Cena
143
ks
Bez DPH 118 Kč

Taoasis Sladké spaní, Baldini 10 ml

Směs éterických olejů v alkoholu Sladké spaní Baldini přináší sladkou hřejivou vůni, která vás příjemně naladí k odpočinku. Jemné tóny vanilky jsou doplněny o zralé citrusové plody a tvoří lehkou uklidňující vůni. Potěší vás po dlouhém dni a pomůže vám klidně usnout.

Příjemně sladká směs olejů má uklidňující vůni vanilky se sladkým grapefruitem a pomerančem. Hřejivá vůně potěší tělo i mysl, zklidní, maximálně podpoří chvíle odpočinku a příjemně vás naladí ke klidnému spánku. Díky tomu se tato vůně hodí do ložnice i dětského pokoje.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Sladké spaní, Baldini 10 ml

Zmes éterických olejov Sladké spanie Baldini prináša sladkú hrejivú vôňu, ktorá vás príjemne naladí na oddych. Jemné tóny vanilky sú doplnené o zrelé citrusové plody a tvoria ľahkú upokojujúcu vôňu. Poteší vás po dlhom dni a pomôže vám pokojne zaspať.

Príjemne sladká zmes olejov má upokojujúcu vôňu vanilky so sladkým grapefruitom a pomarančom. Hrejivá vôňa poteší telo a myseľ, upokojí, maximálne podporí chvíle oddychu a príjemne vás naladí do pokojného spánku. Vďaka tomu sa táto vôňa hodí do spálne a detskej izby.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Linalool, Geraniol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/