/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan

TCM formule 002 Yin Qiao Jie Du Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Chlad ranní mlhy pomáhá zlepšovat stav organismu při pálivých bolestech v krku se zarudnutím a otokem, při bolestech hlavy a při horečnatých stavech. Formule pomáhá tišit bolesti hlavy a bolest v krku, pomáhá zlepšit stav sliznic a aktivovat imunitní systém. Napomáhá rychlejšímu zvládnutí infekce, a tím i přirozenému snížení teploty.

Směs se užívá v případech časného stádia nachlazení zejména v období jara a léta, které je provázeno horečkou, bolestmi v krku a bolestí hlavy.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zimolez Japonský, Zlatice převislá, Máta mnohokalichová, Platykodon Velkokvětý, Lopuch větší, Sója obecná, Lékořice uralská, Klanošanta jemnolistá, Lofater štíhlý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní