/    /    /    /  

Hanoju Tremella 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení, Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
600
ks
Bez DPH 522 Kč

Hanoju Tremella 100 g

Jemně mletý houbový prášek Tremella Hanoju má mnoho příznivých účinků na lidské zdraví. Tato houba se v Číně pěstuje a využívá již stovky let, a to nejen v kuchyni, ale i v tradičním léčitelství. Její plodnice jsou plné vitaminů a minerálních látek, mezi něž patří především železo, sodík, draslík a vápník, důležitých pro správnou činnost lidského organismu.

Tremella se užívá pro celkové posílení imunitního systému, má antibakteriální a antivirové účinky a působí jako lehké přírodní antibiotikum. Využívá se pro posílení správné srdeční činnost, pomáhá zlepšovat kvalitu cév a podílí se na prevenci arterosklerózy či hypertenze. Tremella dále podporuje tvorbu trávicích enzymů, čímž napomáhá zlepšovat trávení. Při dlouhodobém užívání přispívá ke správné činnosti nervového systému a mozku, zlepšování schopnosti učení a lepší paměti.

Dávkování: Užívejte 3 gramy prášku 1-2krát denně. Rozmíchejte v 250 ml vody či ovocné šťávy a pijte ideálně 30 minut před jídlem.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: tremella mozkovitá1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: prášková
obal: papírový, plastový
příznivé účinky: mozek a nervová soustava, posílení imunity

Výrobce

HANOJU Deutschland GMBH
Zum Rennplatz 6
49401 Damme
Německo
tel: +49 5491 84428 0
https://www.hanoju-shop.de