Hanoju Tremella 100 g

Hanoju Tremella 100 g

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 100 g
  • Ostatní kategorie: Trávení
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Bez DPH 522 Kč

Jemně mletý houbový prášek Tremella Hanoju má mnoho příznivých účinků na lidské zdraví. Tato houba se v Číně pěstuje a využívá již stovky let, a to nejen v kuchyni, ale i v tradičním léčitelství. Její plodnice jsou plné vitaminů a minerálních látek, mezi něž patří především železo, sodík, draslík a vápník, důležitých pro správnou činnost lidského organismu.

Tremella se užívá pro celkové posílení imunitního systému, má antibakteriální a antivirové účinky a působí jako lehké přírodní antibiotikum. Využívá se pro posílení správné srdeční činnost, pomáhá zlepšovat kvalitu cév a podílí se na prevenci arterosklerózy či hypertenze. Tremella dále podporuje tvorbu trávicích enzymů, čímž napomáhá zlepšovat trávení. Při dlouhodobém užívání přispívá ke správné činnosti nervového systému a mozku, zlepšování schopnosti učení a lepší paměti.

Dávkování: Užívejte 3 gramy prášku 1-2krát denně. Rozmíchejte v 250 ml vody či ovocné šťávy a pijte ideálně 30 minut před jídlem.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: tremella mozkovitá1)

1) Organic agriculture

Konzistence: prášková

Obal: papírový, plastový

Příznivé účinky: mozek a nervová soustava, posílení imunity

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?