Organic India Ašvaganda, kapsle 60 ks

Organic India Ašvaganda, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinné kapsle Ašvaganda posilují činnost celého organismu, dodávají energii a pozitivně působí při stresu i během zátěžových období. Díky pozitivním účinkům se ašvagandě přezdívá indický ženšen.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinné kapsle Ašvaganda Organic India skvěle posilují činnost celého organismu, dodávají energii a pozitivně působí při stresu i během zátěžových období. Ašvaganda je bohatá na množství minerálních látek, aminokyselin a dalších látek. Díky svým pozitivním účinkům na zdraví se jí mnohdy přezdívá indický ženšen.

Ašvaganda nebo také withanie či indický ženšen je plná tělu prospěšných látek jako je železo a další minerály, aminokyseliny i látky steroidního charakteru. Pravidelné užívání podporuje vitalitu a zdraví celého organismu, činí jej odolnějším vůči stresu i psychické a fyzické zátěži. Kapsle dodávají tělu více energie a současně stimulují organismus.

Síla pro vaše tělo

Pod názvem Ašvaganda se skrývá přírodní doplněk stravy s obsahem bylinného výtažku, který má pozitivní vliv na zdraví celého organismu. Díky formě kapslí se bylinky snadno dávkují a působí optimálně ve vašem těle. Bylinné kapsle Ašvaganda organic India mají vliv na skutečně celé tělo a jsou skvělou alternativou v případě, že chcete podpořit svůj zdravý životní styl.

Posílení organismu

Co je vlastně ašvaganda? Jedná se o rostlinu, jenž se česky nazývá withania spavá a její název by se dal také jednoduše přeložit. Ašva znamená kůň a ganda síla - ačkoliv sice netoužíte vyloženě po síle koně, vězte, že tyto kapsle opravdu posílí vaši tělesnou schránku po všech stránkách. Ašvaganada je velmi oblíbená v tradiční medicíně a v ájurvédě.

Regenerace a zmírnění stresu

Kapsle Ašvaganda Organic India budou vaším cenným pomocníkem zejména v náročných obdobích a dokážou zmírnit dopady stresu na lidský organismus. Zmírňují celkově vypětí a posilují imunitní systém. Zároveň činí tělo odolnějším vůči psychické a fyzické zátěži. Kapsle Ašvaganda pomáhají obnovit energetické zásoby organismus a dodat vám dlouhotrvající vitalitu.

Dávkování: Užívejte 2-4 kapsle denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Withania spavá1), Rostlinné kapsle

1) Organic agriculture

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.