Hanoju Hericium 100 g

Hanoju Hericium 100 g

Houbový prášek z korálovce ježatého má příznivé účinky na žaludek, nervový systém i psychiku a zároveň celkově posílí imunitní systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hericium od firmy Hanoju je práškem z asijské houby, která je v angličtině známý jako "lví hříva". Tato houba jemné chuti má své místo v tradiční čínské medicíně, kde se využívá pro vyrovnání jinu a jangu v těle. Je bohatá na polysacharidy, minerály, vitaminy a další látky, které jsou důležité pro pevné zdraví. Má příznivý vliv na žaludek, nervový systém či psychiku.

Houba hericium (korálovec ježatý) je bohatá na polysacharidy, minerály, vitaminy (zinek, draslík, železo či selen) i antioxidanty. Má příznivé účinky na nervový systém, podílí se na stimulaci jejich činnosti a přispívá ke správné činnosti mozku. Používá se také jako podpora léčby žaludečních vředů či onemocnění jícnu, ale i při neurózách či chorobných úzkostech. Působí pozitivně při stresu či depresích a zároveň celkově posiluje imunitní systém.

Dávkování: Rozmíchejte 3 gramy prášku v 250 ml vody či ovocné šťávy. Užívejte 1-2krát denně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: korálovec ježatý

Konzistence: sypká

Obal: papírový, plastový

Příznivé účinky: cholesterol, mozek a nervová soustava, nespavost a stres, snížení hladiny cukru

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?