Nástroje Zdraví Multigreen 80 g

Nástroje Zdraví Multigreen 80 g

  • Bez DPH 374 Kč

Směs Multigreen obsahuje vyváženou kombinaci mladého ječmene, spiruliny a dalších, jejichž účinky se navzájem doplňují. Detoxikuje organismus, chrání před civilizačními chorobami a posiluje imunitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sypká směs Multigreen Nástroje Zdraví obsahuje vyváženou kombinaci mladých lístků ječmene, mořských řas a hnědé rýže, která je obohacená o laktobacily. Dodává organismu potřebné živiny, podporuje jeho odolnost vůči stresu i onemocněním. Pravidelná konzumace rostlinných kapslí posiluje imunitu, pomáhá lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi a současně podporuje zdravé zažívání, činnost jater a žlučníku.

Směs z mladého ječmene, vojtěšky, mořských i sladkovodních řas a sinic a hnědé rýže dodává organismu vysoký podíl rostlinné vlákniny. Kromě toho obsahuje množství vitaminů, obzvlášť vitaminů řady B, minerálních látek, enzymů a esenciálních mastných kyselin. Tyto látky podporují činnost imunitního systému, činí jej odolnějším vůči stresu, nadměrné psychické i fyzické zátěži i nemocem. Zároveň působí jako antioxidant a díky obsahu jódu podporuje činnost štítné žlázy i metabolismus.

Vysoký obsah rostlinných bílkovin a vlákniny napomáhá správné činnosti zažívacího traktu i pravidelnému vyprazdňování, navozuje pocit plného žaludku a šetrně detoxikuje. Díky tomu je Multigreen vhodný také při redukci tělesné hmotnosti. Rostlinná směs je vhodným potravinovým doplňkem při náročném životním stylu, podporuje zdraví zažívacího traktu i obranyschopnost celého organismu. Přispívá ke správné hladině cholesterolu i krevního cukru a také zdravému stavu vlasů a nehtů.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky rozmíchejte ve vodě či ovocném džusu. Nekonzumujte s horkými nápoji, snižují účinnost aktivních enzymů.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávou a vyváženým jídelníčkem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Prášek ze sušeného mladého ječmene, Prášek z hnědé rýže, Prášek z alfalfa, Jablečná vláknina, Chlorella prášek, Spirulina, Laktobacilové kultury, Prášek z mořských řas

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, posílení imunity, redukce váhy, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu, trávení, vlasy a nehty, žlučník, játra a ledviny

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?