Nástroje Zdraví Multigreen 80 g

Nástroje Zdraví Multigreen 80 g

Směs Multigreen obsahuje vyváženou kombinaci mladého ječmene, spiruliny a dalších, jejichž účinky se navzájem doplňují.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sypká směs Multigreen Nástroje Zdraví obsahuje vyváženou kombinaci prášku z mladých lístků ječmene, vojtěšky, řas a hnědé rýže, je obohacená o laktobacily. Dodává organismu potřebné živiny, podporuje jeho odolnost vůči zátěžovým situacím i onemocněním. Pravidelná konzumace rostlinných kapslí posiluje imunitu, pomáhá lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi a zároveň podporuje zdravé trávení.

Směs z mladého ječmene, vojtěšky, mořských i sladkovodních řas a sinic a hnědé rýže dodává organismu vysoký podíl rostlinné vlákniny. Kromě toho obsahuje množství vitaminů, obzvlášť vitaminů řady B, minerálních látek, enzymů a esenciálních mastných kyselin. Chlorella i spirulina podporují činnost imunitního systému, činí jej odolnějším vůči nadměrné psychické i fyzické zátěži i nemocem. Zároveň  působí jako antioxidanty a mají příznivý vliv i na metabolismus.

Vysoký obsah rostlinných bílkovin a vlákniny napomáhá správné činnosti zažívacího traktu i pravidelnému vyprazdňování, navozuje pocit plného žaludku a šetrně detoxikuje. Vojtěška navíc napomáhá metabolizmu sacharidů a přispívá i ke správné hladině cholesterolu či zdraví vlasů a nehtů. Multigreen je vhodný také při redukci tělesné hmotnosti. Rostlinná směs je vhodným potravinovým doplňkem při náročném životním stylu, podporuje zdraví zažívacího traktu a přirozenou  obranyschopnost celého organismu.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky rozmíchejte ve vodě či ovocném džusu. Nekonzumujte s horkými nápoji, snižují účinnost aktivních enzymů.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávou a vyváženým jídelníčkem.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?