Herba Medica Relaxa

Herba Medica Relaxa

  • Bez DPH 290 Kč

Doplněk stravy s bylinami Relaxa Herba Medica působí příznivě na nervový systém. Složení preparátu pomáhá při zvýšené duševní námaze, během depresí, při neurózách nebo nespavosti. Doporučuje se užívat jako doplněk při chronické únavě, bolestech hlavy a proměnách krevního tlaku.

Relaxa obsahuje vyváženou směs bylin. Meduňka lékařská pomáhá udržovat pozitivní náladu a zdravý spánek. Kozlík lékařský udržuje zdravý spánek a usnadňuje vyrovnávání se s nervovým napětím, přispívá k celkové relaxaci organismu.

Chmel pomáhá relaxovat, má zklidňující účinky při nervovém vypětí a napomáhá ke zdravému spánku. Hloh podporuje srdeční funkce, zvyšuje přívod kyslíku, zlepšuje periferní prokrvení a přispívá ke snížení podráždění a napětí.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 1-2 tablety 1krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Meduňka lékařská list, Kozlík lékařský kořen, Chmel šištice, Hloh obecný list a květ, Rozmarýn lékařský list a nať, Sleziník červený nať, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý

Obal: plastový

Příznivé účinky: mozek a nervová soustava, nespavost a stres

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Fenuprim

Potravinový doplněk Fenuprim je skvělým pomocníkem pro harmonizaci hladiny krevního cukru. Kombinace pěti přírodních extraktů pomáhá při hubnutí a nadměrném přejídání.