Guaranaplus

Značka Guaranaplus nabízí kvalitní doplňky stravy z čistě přírodních surovin, které jsou pečlivě vybírány od ověřených dodavatelů s dlouhou tradicí a následně zpracovány pomocí těch nejšetrnějších postupů. Všechny doplňky jsou nabízeny v absolutně přírodní formě, případně jsou při jejich výrobě použita nezávadná pojiva. Doplňky stravy Guaranaplus nabízí široké spektrum pozitivních účinků nejen na fyzické tělo, ale také na mentální funkce.

Guaranaplus používá při výrobě pouze suroviny pocházející z ekologického zemědělství. Z těchto přírodních ingrediencí jsou pak vyráběny doplňky stravy, které neobsahují žádná umělá aditiva, jako jsou barviva, konzervanty apod. Nabízené prášky a kapsle jsou také bez obsahu lepku, sóji a živočišných složek. Obal kapslí tvoří celulóza, takže je do svého životního stylu mohou bez obav zařadit také vegetariáni a vegani. Ze sortimentu Guaranaplus si můžete vybrat například chlorellu, macu nebo třeba ženšen, ale i populární sladidlo panelu.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
295 Kč
Maca je bylinka, která podporuje vytrvalost a celkovou vitalitu. Spolu s kotvičníkem pak také pozitivně působí na pohlavní orgány či hormonální aktivitu.
295 Kč
Maca ve formě prášku z kořene Lepidium Meyeni je zabalena ve veganských kapsích. Má účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti a především má vliv na plodnost a sexualitu.
295 Kč
Veganské kapsle obsahují kombinaci guarana + maca. Gurana podporuje fyzickou i psychyckou aktivitu. Maca přispívá k vytrvalosti a vitalitě.
295 Kč
Kotvičník zemní patří mezi bylinky, které příznivě ovlivňují fungování pohlavních orgánů a hormonální aktivitu. Kotvičník také podporuje přirizenou obranyschopnost.
295 Kč
Doplněk stravy obsahuje ašvagandu, která přispívá k dobrému duševnímu zdraví, spánku a napomáhá mírnit stres.
295 Kč
Směs guarany a acai dodává tělu množství vitaminů a minerálních látek, ale také díky guraně působí proti únavě, pomáhá podpořit činnost imunitního systému a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.
295 Kč
Guarana ve formě rozemletých sušených semen ve veganských kapslích podporuje fyzickou i psychickou aktivitu. Přispívá rovněž ke kontrole tělesné hmotnosti.