/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
391
ks
Bez DPH 323 Kč

Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya 220 ml

Elixír Kanakasawaya č. 13 Ayur Siddhalepa je vynikající u všech respiračních problémů jako je těžký kašel, problémy s dýcháním a astma. Čistí krev a pomáhá při přetížení plic. Podporuje činnost plic a napomáhá volnému a hlubokému dýchání. Doporučuje se jako prevence bezproblémového chodu plic zejména těch, které jsou přetěžovány kouřením či prašným nebo chladným prostředím. Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly.

Solanum Xanthocarpum působí mírně diureticky, ale v ajurvédské medicíně se využívá především proti dušnosti, bolestem na hrudi, astmatu a zůžení průdušek, ke kterému většinou dochází u astmatického či alergického záchvatu. Rostlina adhatoda vasica má vysoký obsah vitaminu C, pomáhá zlepšovat obranyschopnost a předcházet stavům únavy, které jsou časté právě při nachlazeních.

Lékořice má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Pomáhá při bolestech v krku, rýmě a dalších příznacích nachlazení. Zvyšuje imunitu, pomáhá rozpouštět hleny a usnadňpvat tak vykašlávání. Napomáhá urychlování hojení zánětlivých onemocnění.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya 220 ml

Elixír Kanakasawaya č. 13 Ayur Siddhalepa je vynikajúci pri všetkých respiračných problémoch ako je ťažký kašeľ, problémy s dýchaním a astma. Čistí krv a pomáha pri preťažení pľúc. Podporuje činnosť pľúc a pomáha voľnému a hlbokému dýchaniu. Odporúča sa ako prevencia bezproblémového chodu pľúc hlavne tých, ktoré sú preťažované fajčením, či prašným alebo chladným prostredím. Každá z jednotlivých prírodných zložiek má svoju podstatnú úlohu a sú starostlivo vybrané tak, aby sa navzájom podporovali.

Solanum Xanthocarpum pôsobí mierne diureticky, ale v ajurvédskej medicíne sa využíva predovšetkým proti dýchavičnosti, bolestiam na hrudi, astme a zúžení priedušiek, ku ktorým väčšinou dochádza pri astmatickom či alergickom záchvate. Rastlina Adhatoda vasica má vysoký obsah vitamínu C, pomáha zlepšovať obranyschopnosť a predchádzať stavom únavy, ktoré sú časté práve pri nachladnutí.

Sladovka hladkoplodá " pelendrek " má protizápalové a antibakteriálne účinky. Pomáha pri bolestiach v krku, nádche a ďalších príznakoch prechladnutia. Zvyšuje imunitu, pomáha rozpúšťať hlieny a uľahčuje tak vykašliavanie. Napomáha pri urýchľovaní hojenia zápalových ochorení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Saccharum Officinarum, Adhatoda Vasica, Solanum Xanthocarpum, Glycyrrhiza Glabra, Mesua Ferrea, Premna Herbacea
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com