/    /    /    /  

Energy Cytosan Inovum 90 kapslí

Značka:
Množství: 90 kapslí
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže, Dýchání, Játra a žlučník
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
997
ks
Bez DPH 867 Kč

Energy Cytosan Inovum 90 kapslí

Regenerační kapsle Cytosan Inovum Energy harmonizují činnost celého organismu díky obsahu huminových látek a zeleného jílu. Pozitivně ovlivňují obzvlášť dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a dráhu řídící. Kromě toho také pročišťují trávicí trakt a zlepšují zásobení organismu minerálními látkami.

Vzhledem k jednoduchému přírodnímu složení mají kapsle široké využití. Pomáhají při bakteriálních, mikrobiálních i virových infekcích, působí pozitivně při zánětlivých stavech sliznic trávicího traktu. Jsou vhodným pomocníkem při žaludečních a dvanácterníkových vředech, ale také při zánětech na pokožce, ekzémech, akné i lupénce.

Cytosan Inovum harmonizuje hormonální systém a stabilizuje menstruační cyklus. Celý organismus pročišťuje, pomáhá z něj vyplavovat škodlivé látky, detoxikuje jej a současně pročišťuje krev. Urychluje regeneraci organismu po těžkých onemocněních, jako je žloutenka či mononukleóza, chrání tělo před působením volných radikálů, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí.

Tip: Kromě vnitřního užití lze kapsle využít i v péči o pokožku. Obsah kapsle smíchejte s malým množstvím vody a aplikujte na čistou odlíčenou pokožku jako pleťovou masku. Nechte zaschnout a poté smyjte čistou vodou. Maska je vhodná na akné, ale také spáleniny a odřeniny.

Dávkování: Dospělí a děti od 12 let užívají 1 - 2 kapsle denně, děti do 12 let 1 kapsli. Po 2 - 4 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let.

Energy Cytosan Inovum 90 kapslí

Regeneračné kapsuly Cytosan Inovum Energy harmonizujú činnosť celého organizmu vďaka obsahu humínových látok a zeleného ílu. Pozitívne ovplyvňujú obzvlášť dráhy hrubého a tenkého čreva, žalúdka, pečene, žlčníka, sleziny a dráhu riadiacu. Okrem toho takisto prečistujú tráviaci trakt a zlepšujú zásobenie organizmu minerálnymi látkami.

Vzhľadom k jednoduchému prírodnému zloženiu majú kapsuly široké využitie. Pomáhajú pri bakteriálnych, mikrobiálnych aj vírusových infekciách, pôsobia pozitívne pri zápalových stavoch slizníc tráviaceho traktu. Sú vhodným pomocníkom pri žalúdočných a dvanástorníkových vredoch, ale takisto pri zápaloch na pokožke, ekzémoch, akné a lupienke.

Cytosan Inovum harmonizuje hormonálny systém a stabilizuje menštruačný cyklus. Celý organizmus prečisťuje, pomáha z neho vyplavovať škodlivé látky, detoxikuje ho a súčasne prečisťuje krv. Urýchľuje regeneráciu organizmu po ťažkých ochoreniach, ako je žltačka či mononukleóza, chráni telo pred pôsobením voľných radikálov, a tým aj pred známkami predčasného starnutia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Cytosan při kojení?

Je možné užívat užívat Cytosan od firmy Energy při kojení? Sháním nějaký přípravek k pomoci harmonizace ...

Vlastnosti

Složení: Lignohumát draselný, Želatina, Rašelinový humát, Zelený jíl, Silymarin, Kyselina jantarová, Brilantní modř FCF, Ponceau 4R, Chinolinová žluť, Žluť SY, Oxid titaničitý
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz