/    /    /    /  

Herba Medica Diabex

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Cukrovka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Diabex

Doplněk stravy Diabex Herba Medica je určený pro optimalizaci hladiny krevního cukru. Je vhodný pro pacienty s cukrovkou. Příznivě ovlivňuje hladinu krevního cukru a snižuje riziko vzniku cukrovky. Mírní také celkovou únavu organismu, žízeň, svědění těla nebo bolesti hlavy, které se mohou projevit jako vedlejší příznaky u cukrovky. Doporučeno u pacientů s cukrovkou, kteří jsou léčeni dietou, jinak je vhodná konzultace s lékařem.

Obsahuje mix bylin, které působí na hladinu cukru v krvi. Kopřiva dvoudomá podporuje vylučovací funkce ledvin a močových cest. Borůvka harmonizuje hladinu glukózy v krvi a přispívá k dobrému stavu cév a zdravému stavu srdce. Fazolový lusk udržuje normální hladinu glukózy v krvi, zpomaluje trávení a vstřebávání sacharidů. Tím pomáhá snižovat hmotnost a hladinu cholesterolu i cukru v krvi. Kontryhel obecný pomáhá podporovat trávení. Smetanka lékařská přispívá ke správné funkci trávicího traktu a udržení zdravé funkce jater.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 kapsle 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kopřiva dvoudomá list, Morušovník bílý plod, Borůvka list, Fazolový lusk kůra, Kontryhel obecný list, Smetanka lékařská nať, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz