/    /    /    /  

Energy Drags Imun 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže, Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
593
ks
Bez DPH 516 Kč

Energy Drags Imun 30 ml

Bioinformační přípravek Energy Drags Imun obsahuje jedinečný čistý latex z ceněné jihoamerické rostliny Croton Lechleri, jež je už tisíce let používána v metodách tradiční medicíny. Tao pryskyřice má silné hojivé účinky a peruánští indiáni ji již od pradávna využívali jako "tekutý" obvaz k ochraně a podpoře hojení ran.

Výtažek z pryskyřice Croton Lechleri má také antibakteriální, antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky. Napomáhá zabránit šíření a škodlivému působení mikroorganismů z prostředí a působí při celé řadě chronických onemocnění. Podporuje granulaci tkání, napomáhá zacelovat rány a má pozitivní účinky při špatně se hojících defektech.

Drags Imun ovlivňuje mimo jiné dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou. Působí tedy na problémy, které se vztahují k nedostatečné či poškozené funkci orgánů na těchto drahách. Pomáhá svými podpůrnými účinky také při respiračních, chřipkových a horečnatých onemocněních a podporuje regeneraci a obranyschopnost organismu. 

Zázračná pryskyřice

Účinek tohoto bioinformačního přípravku se odvíjí od jediné cenné ingredience. Jedná se o přírodní latex z jihoamerické rostliny Croton Lechleri, která má výjimečný účinek na všechny aspekty organismu. Croton Lechleri je rostlina velice oblíbená v tradičním léčitelství a často využívaná při celém spektru onemocnění. Byla používána již peruánskými indiány.

Silné hojivé účinky

Pryskyřice z Croton Lechleri má především silné hojivé účinky. Podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání a urychluje jejich zacelování. Posiluje granulaci tkání, a tím i celkově zkracuje dobu hojení rány. Již po staletí je používána jako první pomoc při poraněních, kdy funguje jako přírodní varianta tekutého obvazu, který ránu ochrání a zároveň podpoří regeneraci.

I na chronické rány

Bioinformační přípravek Drags Imun tedy můžete použít i na dlouhotrvající a problematická poranění, která se špatně dlouhodobě hojí, jako jsou proleženiny a další. Výtažek z pryskyřice Croton Lechleri je navíc antibakteriální, takže brání množení škodlivých mikroorganismů a šetrně dezinfikuje. Působí při celé řadě chronických onemocnění.

Podpora při onemocněních

Možnosti přípravku Drags Imun jsou velmi široké. Působí na dráhy týkající se trávicího traktu, a má tedy vliv také na oblast žaludku či tenkého a tlustého střeva. Díky tomu harmonizuje trávení a pomáhá při obtížích v této oblasti, jako je například pálení žáhy či průjmy a zácpy. Zároveň také podporuje celkovou obranyschopnost organismu a posiluje imunitní systém.

Použití: Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek (0,5 ml) 1-3x denně, zapíjíme vodou. Děti maximálně 1-3 kapky na 10 kg hmotností.

Energy Drags Imun 30 ml

Bioinformačný prípravok Energy Drags Imun obsahuje jedinečnú čistú miazgu z cenenej juhoamerickej rastliny Croton lechleri, ktorá je už tisíce rokov používaná v metódach tradičnej medicíny. Táto živica, nazývaná tiež "dračia krv", má silné hojivé účinky a peruánski indiáni ju už od pradávna využívali ako "tekutý" obväz na ochranu a podporu hojenia rán.

Výťažok zo živice Croton lechleri má takisto antibakteriálne, antimikrobiálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Napomáha zabrániť šíreniu a škodlivému pôsobeniu mikroorganizmov z prostredia a pôsobí na celej škále chronických ochorení. Podporuje granuláciu tkanív, napomáha zaceľovať rany a má pozitívne účinky pri zle sa hojacich kožných defektoch.

Drags Imun ovplyvňuje okrem iného dráhy sleziny, žalúdka, troch žiaričov, tenkého a hrubého čreva, jangovú a jinovú spojivovú. Pôsobí teda na problémy, ktoré sa vzťahujú k nedostatočnej či poškodenej funkcii orgánov na týchto dráhach. Pomáha svojimi podpornými účinkami takisto pri respiračných, chrípkových a horúčkovitých ochoreniach a podporuje regeneráciu a obranyschopnosť organizmu.

Zázračná živica

Účinok tohto bioinformačného prípravku sa odvíja od jedinej cennej ingrediencie. Jedná sa o prírodnú miazgu z juhoamerickej rastliny Croton lechleri, ktorá má výnimočný účinok na všetky aspekty organizmu. Croton lechleri je rastlina veľmi obľúbená v tradičnom liečiteľstve a často využívaná pri celom spektre ochorení. Bola používaná už peruánskymi indiánmi.

Silné hojivé účinky

Živica z Croton lechleri má predovšetkým silné hojivé účinky. Podporuje prirodzenú regeneračnú schopnosť tkanív a urýchľuje ich zaceľovanie. Posilňuje granuláciu tkanív, a tým aj celkovo skracuje dobu hojenia rany. Už po storočia je používaná ako prvá pomoc pri poraneniach, kedy funguje ako prírodná varianta tekutého obväzu, ktorý ranu ochráni a zároveň podporí regeneráciu.

Aj na chronické rany

Bioinformačný prípravok Drags Imus teda môžete použiť aj na dlhotrvajúce a problematické poranenia, ktoré sa dlhodobo zle hoja, ako sú preležaniny a ďalšie. Výťažok zo živice Croton lechleri je navyše antibakteriálny, takže bráni množeniu škodlivých mikroorganizmov a šetrne dezinfikuje. Pôsobí na celej škále chronických ochorení.

Podpora pri ochoreniach

Možnosti prípravku Drags Imun sú veľmi široké. Pôsobí na dráhy týkajúce sa tráviaceho traktu, a má teda vplyv aj na oblasť žalúdka či tenkého a hrubého čreva. Vďaka tomu harmonizuje trávenie a pomáha pri ťažkostiach v tejto oblasti, ako je napríklad pálenie záhy či hnačka a zápcha. Zároveň tiež podporuje celkovú obranyschopnosť organizmu a posilňuje imunitný systém.

 

 

 

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Užívání kapek Drags Imun při lécích na vysoký krevní tlak

Mohu užívat bioinformační kapky Drags Imun, když beru léky na vysoký tlak? Kapky Drags Imun Energy jsou ...

Drags Imun při přetrvávajících problémech po zápalu plic

Měl jsem zápal plic, ale i po vyléčení neustále vykašlávám hlen. Chtěl bych se zeptat, zda by mi pomohly ...

Dračí krev při kojení

Je vhodné užívat kapky Energy Drags Imun i v těhotenství a době kojení? Trpím chronickými čepy na mandlích, v ...

Vlastnosti

INCI: Croton Lechleri Extract (100 %)
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz