/    /    /    /    /  

Taoasis Mandarinka bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: DEMETER, BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
274
ks
Bez DPH 238 Kč

Taoasis Mandarinka bio 10 ml

Sladká ovocná vůně šťavnatých mandarinek, ukrytá v bio éterickém oleji Taoasis uvolňuje napětí, dodává energii a vyvolává pocity štěstí. Vůně čerstvých mandarinek navozuje pocity pohody, podporuje kreativitu a probouzí v nás hravé vnitřní dítě. Zahání strach a úzkosti na ústup. Výborně působí i na dětskou psychiku.

Výborně se hodí do koupelových či masážních směsí na uvolnění namožených svalů a odstranění svalové únavy. Vůně mandarinkového oleje taktéž pomáhá zmírňovat žaludeční neurózu a neměl by proto chybět všem, které trápí cestovní horečka nebo se jim dělá v dopravních prostředcích špatně od žaludku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Po použití nevystavujte pokožku slunci, mandarinkový olej totiž zvyšuje fotosenzitivitu pokožky.

Taoasis Mandarinka bio 10 ml

Sladká ovocná vôňa šťavnatých mandarínok, ukrytá v bio éterickom oleji Taoasis uvoľňuje napätie, dodáva energiu a vyvoláva pocity šťastia. Vôňa čerstvých mandarínok navodzuje pocity pohody, podporuje kreativitu a prebúdza v nás hravé vnútorné dieťa. Zaháňa strach a úzkosti na ústup. Výborne pôsobí aj na detskú psychiku.

Výborne sa hodí do kúpeľových či masážnych zmesí na uvoľnenie natiahnutých svalov a odstránenie svalovej únavy. Vôňa mandarínkového oleja taktiež pomáha zmierňovať žalúdočnú neurózu a nemal by preto chýbať všetkým, ktorých trápi cestovná horúčka alebo sa im robí v dopravných prostriedkoch zle od žalúdka.

Mandarínkový éterický olej od firmy Taoasis je v certifikovanej bio kvalite, preto ho môžete užívať aj vnútorne. Pri vnútornom užívaní sú jeho účinky ešte silnejšie ako pri aromaterapeutickom pôsobení. Môžete ho pridať klasicky tam, kde by ste klasicky pridali mandarínky. Výborne sa hodí do zmrzlín a sladkých ovocných dezertov či limonád.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Reticulata Peel Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/