/    /    /    /    /  

Taoasis Mandarinka bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: DEMETER, BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
274
ks
Bez DPH 238 Kč

Taoasis Mandarinka bio 10 ml

Sladká ovocná vůně šťavnatých mandarinek, ukrytá v bio éterickém oleji Taoasis uvolňuje napětí, dodává energii a vyvolává pocity štěstí. Vůně čerstvých mandarinek navozuje pocity pohody, podporuje kreativitu a probouzí v nás hravé vnitřní dítě. Zahání strach a úzkosti na ústup. Výborně působí i na dětskou psychiku.

Výborně se hodí do koupelových či masážních směsí na uvolnění namožených svalů a odstranění svalové únavy. Vůně mandarinkového oleje taktéž pomáhá zmírňovat žaludeční neurózu a neměl by proto chybět všem, které trápí cestovní horečka nebo se jim dělá v dopravních prostředcích špatně od žaludku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Po použití nevystavujte pokožku slunci, mandarinkový olej totiž zvyšuje fotosenzitivitu pokožky.

Taoasis Mandarinka bio 10 ml

Sladká ovocná vôňa šťavnatých mandarínok, ukrytá v bio éterickom oleji Taoasis uvoľňuje napätie, dodáva energiu a vyvoláva pocity šťastia. Vôňa čerstvých mandarínok navodzuje pocity pohody, podporuje kreativitu a prebúdza v nás hravé vnútorné dieťa. Zaháňa strach a úzkosti na ústup. Výborne pôsobí aj na detskú psychiku.

Vynikajúco sa hodí do kúpeľových či masážnych zmesí na uvoľnenie natiahnutých svalov a odstránenie svalovej únavy. Vôňa mandarínkového oleja taktiež pomáha zmierňovať žalúdočnú neurózu a nemal by preto chýbať všetkým, ktorých trápi cestovná horúčka alebo sa im robí v dopravných prostriedkoch zle od žalúdka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Reticulata Peel Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/