/    /    /    /  

Reishi, extrakt 80 tablet

Značka:
Množství: 80 tablet
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
358
ks
Bez DPH 311 Kč

Reishi, extrakt 80 tablet

Extrakt z houby reishi, lesklokorky leské, aktivně napomáhá detoxikaci a pročištění organismu. Díky vysokému obsahu vitaminů řady B, minerálů a aminokyselin reishi posiluje imunitní systém a chrání ho před stresem. Pomáhá při celkové vyčerpanosti, a je proto výborná při rekonvalescenci po těžké nemoci.

Výtažek z reishi ve formě tablet je vhodným potravinovým doplňkem při vysokém krevním tlaku i vyšší hladině cholesterolu v krvi. Také příznivě ovlivňuje srdeční funkci a cirkulaci krve, funkci trávicího systému, správné zažívání a posiluje organismus při namáhavých stresujících činnostech či povoláních.

Reishi také napomáhá z organismu vyplavovat nečistoty a celkově jej pročišťuje. Je tak dobrým pomocníkem pro nečistou mastnou pleť trpící na akné či ekzémy.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu třikrát denně.

Reishi, extrakt 80 tablet

Extrakt z huby reishi, lesklokôrovky obyčajnej, aktívne napomáha detoxikácii a prečisteniu organizmu. Vďaka vysokému obsahu vitamínov rady B, minerálov a aminokyselín reishi posilňuje imunitný systém a chráni ho pred stresom. Pomáha pri celkovej vyčerpanosti a je preto výborná pri rekonvalescencii po ťažkej chorobe.

Výťažok z reishi vo forme tabliet je vhodným potravinovým doplnkom pri vysokom krvnom tlaku aj vyššej hladine cholesterolu v krvi. Tiež priaznivo ovplyvňuje srdcovú funkciu a cirkuláciu krvi, funkciu tráviaceho systému, správne zažívanie a posilňuje organizmus pri namáhavých stresujúcich činnostiach alebo povolaniach.

Reishi tiež napomáha z organizmu vyplavovať nečistoty a celkovo ho prečisťuje. Je tak dobrým pomocníkom pre nečistú mastnú pleť trpiacu na akné či ekzémy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt z houby reishi, Kyselina askorbová - vitamin C, Stearan vápenatý, Bramborový škrob, Sorbit
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
příznivé účinky: detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné, únava, vysoký krevní tlak
specifická označení: tradiční ruská medicína