/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan

TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Tygří pramen, pomáhá zlepšovat stav organismu při únavě, malátnosti, pocitu těžkého těla a nohou, závratích po postavení se a při chronickém průjmu.

Formule pomáhá tělu přirozeně dodávat potřebnou energii, jejíž nedostatek se projevuje fyzickou i duševní únavou. 

Směs se užívá v případě malátnosti, tělesné únavy, závratí po postavení se, bledé tváře, nízkého krevního tlaku, fyzické nevýkonnosti, pocitu těžkého těla či dolních končetin a nadměrného pocení neodpovídajícího námaze.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček. Účinek lze pozorovat po 1-2 týdnech.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kozinec blanitý, Lékořice uralská modif., Atraktylis velkohlavý, Děhel čínský, Pazvonek chloupkatý, Prorostlík čínský, Mandarinka obecná, Ploštičník, Jujuba čínská, Zázvor obecný
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní