Hanoju Agaricus 100 g

Hanoju Agaricus 100 g

Prášek ze žampiónu je významným antioxidantem, podporuje správnou funkci imunitního systému a příznivě ovlivňuje i krevní tlak či hladinu cukru krvi.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Agaricus od firmy Hanoju je vlastně práškem ze žampiónu mandlového z horské oblasti v Brazílii. Tato houba je u místních domorodců oblíbeným prostředkem pro uchování zdraví do vysokého věku. Je plná vitaminů (především C a skup. B), minerálů, prospěšných polysacharidů i dalších látek důležitých pro pevné zdraví. Žampion mandlový je zároveň účinným antioxidantem.

Prášek Agaricus díky aktivním látkám působí příznivě na lidský organismus. Napomáhá zachycovat volné radikály, snižovat cholesterol, krevní tlak či hladinu cukru v krvi. Má také pozitivní účinky pří léčbě alergií, ekzémů a dalších kožních onemocnění. Žampión mandlový celkově podporuje správnou funkci imunitního systému a pomáhá předcházet civilizačním chorobám.

Dávkování: 3 gramy prášku rozmíchejte v 250 ml vody nebo ovocné šťávy. Užívejte 1-2krát denně, nejlépe 30 minut před jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pečárka dvouvýtrusá prášek1)

1) Organic agriculture

Konzistence: sypká

Obal: papírový, plastový

Příznivé účinky: cholesterol, ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu, vysoký krevní tlak

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?