Hanoju Auricularia 100 g

Hanoju Auricularia 100 g

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 100 g
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Bez DPH 522 Kč

Auricularia Hanoju je práškem z houby, které se přezdívá ucho jidášovo. Tato houba má příznivé účinky na lidské zdraví, a to díky vysokému obsahu vlákniny, proteinů, vitaminů C, skupiny B, železa, vápníku či zinku. Napomáhá celkově posilovat imunitní systém i zlepšovat psychický stav. Má výrazné antioxidační účinky a působí příznivě na cévní systém.

Prášek Auricularia z ucha jidášova díky vysokému obsahu proteinů, vitaminů a minerálů přispívá ke správné činnosti imunitního systému a napomáhá celkově posilovat organismus. Působí příznivě také na psychiku nebo při vyčerpání organismu a díky vysokému obsahu vlákniny přispívá k harmonizaci trávicího ústrojí. Lze ho tak užívat například při průjmu či zácpě. Ucho jidášovo se také podílí na snižování hladiny cukru a cholesterolu v krvi a má výrazné antioxidační účinky.

Dávkování: 3 gramy prášku rozmíchejte ve 250 ml vody nebo ovocné šťávy. Užívejte 2-3krát denně.

Upozornění: Doplněk stravy není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Jeho podávání se nedoporučuje ani ženám, které otěhotnění plánují.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Ucho jidášovo prášek1)

1) Organic agriculture

Konzistence: sypká

Obal: papírový, plastový

Příznivé účinky: detoxikace, posílení imunity, únava

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?