MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

You&Oil Bioaktivní směs Nachlazení, KI 5 ml

You&Oil Bioaktivní směs Nachlazení, KI 5 ml

Značka: You&Oil
Certifikáty: Ecocert
Certifikát Ecocert
289
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Účinná bioaktivní směs esenciálních olejů při nachlazení, zvýšené teplotě a rýmě. 100% přírodní směs látek, jejíž účinky se doplňují a působí synergicky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bioaktivní směs Nachlazení KI You&Oil je směsí esenciálních olejů pro úlevu při nachlazení, zvýšené teplotě a rýmě. 100% přírodní směs látek, které se doplňují a působí synergicky. Účinky každého z olejů se navzájem podporují a společnou kombinací dosahují mnohem vyšší efektivity než jednodruhové oleje.

Bioaktivní směs obsahuje: mandlový, kafrový, eukalyptový olej a olej z růžového dřeva.

Litevská značka You&Oil, jejíž zakladatelkou je Biruté Nastaravičiūtė, vyvíjí úžasné produkty, které spojují symbiotické působení rostlin s léčebnými účinky aromaterapie. V každé kapce bioaktivních přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak bude dlouhodobým pomocníkem.

Použití: 3-4 kapky směsi vmasírujte do hrudi a horní části zad 3krát denně. Opakujte po dobu 5 dní. Směs je vhodná také pro děti od 3 let.

Tip: Esenciální oleje účinkují na organismus dvěma způsoby, buď přes kůži nebo vdechování. Při aplikaci přípravků You & Oil řady KI doporučujeme stimulovat jednotlivé pulsní body těla dotekem a jemným třením. Každý pulsní bod totiž označuje specifický shluk krevních cév, které pomáhají šířit účinné látky dál do těla.

Upozornění: Pokud jste alergičtí na některou složku ve směsi, produkt nedoporučujeme používat.

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza

Výrobce: You & Oil, Mokslininkųg. 6a , 08412, Vilnius , Litva , tel: +370 612 23048

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?