Energy Celitin, kapsle 90 ks

Energy Celitin, kapsle 90 ks

  • Bez DPH 230 Kč

Kapsle Celin posilují mozkovou činnost, zlepšují dlouhodobou i krátkodobou paměť a stimulují soustředění. Pomáhají tělu lépe se vyrovnat se zátěží a dlouhodobým stresem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapsle Celin Energy využívají účinků bylinek, které aktivně posilují mozkovou činnost, zlepšují dlouhodobou i krátkodobou paměť a posilují soustředění. Jsou tak skvělým potravinovým doplňkem pro ty, kdo vykonávají náročná povolání, pracují pod stresem či se učí množství nových informací.

Kombinace lecitinu a ginkga je oblíbeným spojením v případě boje proti zhoršující se paměti a špatnému soustředení. Ginkgo zlepšuje prokrvení celého těla, včetně mozku, zatímco lecitin podporuje správnou funkci organismu a tonizuje jej. Účinná kombinace těchto dvou látek nejenom zlepšuje paměť i soustředění, ale také pomáhá tělu lépe se vyrovnat se stresem i zátěží, dodává novou energii.

Pravidelným užíváním kapslí lze předejít únavě a vyčerpání, negativním dopadům stresu. Kromě toho podporují metabolismus tuků, čímž pozitivně ovlivňují hladinu cholesterolu v krvi, brání vzniku arteriosklerózy a pozitivně ovlivňují zdraví vlasů i nehtů.

Dávkování: 1 kapsli užívejte ráno po snídani a zapijte dostatečným množstvím vody. Užívejte po dobu 3 - 4 týdnů, udělejte týdenní pauzu a poté v užívání pokračujte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lecitin, Ginkgo, Sójový olej, Včelí vosk

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?