Gepa Guarana bio, prášek 100 g

Gepa Guarana bio, prášek 100 g

  • Bez DPH 342 Kč

Prášek z guarany je vynikajícím prostředkem pro okamžité zvýšení energie a zlepšení schopnosti se koncentrovat. Je vynikající zejména pro studenty a duševně pracující. Pomáha zmírňovat deprese a PMS.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Semena guarany obsahují vysoké množství kofeinu. Tento kofein, zvaný též guaranin, se oproti kofeinu obsaženém v kávě uvolňuje pomaleji, působí tak déle a nezpůsobuje náhlé propady energie. Účinky guarany jako první objevily indiánské kmeny. Indiáni připisují této rostlině až magické účinky. Věří, že její semena můžou dopomoci k získání nadpozemské síly.

Plody brazilské rostliny guarana obsahují na vysoký podíl kofeinu. Díky tomu má guarana výborné stimulační účinky na organismus, zlepšuje soustředění a na rozdíl od kávy je šetrná k zažívání. Podporuje paměť i odolnost vůči stresu při psychické i fyzické zátěži.

Díky vysokému obsahu kofeinu zvyšuje guarana psychickou i fyzickou výkonnost, zmírňuje ospalost a přispívá k mobilizaci energetických zásob organismu. Obsažený kofein také pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. Zároveň podporuje spalování tuků a cukrů, a je tak vhodná při redukčních dietách. Guarana má také výborné antispazmatické účinky, pomáhá při bolestivé menstruaci a zlepšuje prokrvení tělesných orgánů i svalstva.

Příprava: Guaranu můžete zalít horkou vodou a přidat mléko či smetanu

Tip: Guaranový prášek můžete přidat do ovocných šťáv, müsli, kakaa, horkého či studeného mléka a čaje.

Dávkování: Začněte s 1/2 čajové lžičky guarany, později můžete dávkovat max. 1 čajovou lžičku denně.

Upozornění: Uchovejte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Guarana

Konzistence: sypká

Přebal: kovový

Příznivé účinky: mozek a nervová soustava, nespavost a stres, redukce váhy, únava

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: GEPA The Fair Trade Company, GEPA-Weg 1, 42327 Wuppertal Německo, www.gepa.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Maca Root 100 g

Prášek z kořene rostliny maca je superpotravinou, která je bohatá na výživové látky a působí příznivě na imunitní systém, bojuje se stresem a nespavostí a je dobrá také na problematickou pleť.