Gepa Guarana bio, prášek 100 g

Gepa Guarana bio, prášek 100 g

Guarana je rostlina rostoucí v brazilských tropických pralesích. Její semena obsahují vysoké množství kofeinu. Tento kofein, zvaný též guaranin, se oproti kofeinu obsaženém v kávě uvolňuje pomaleji, působí tak déle a nezpůsobuje náhlé propady energie. Účinky guarany jako první objevily indiánské kmeny. Indiáni připisují této rostlině až magické účinky. Věří, že její semena můžou dopomoci k získání nadpozemské síly.

Prášek Gepa Guarana je skvělým prostředkem pro okamžité zvýšení energie a zlepšení schopnosti se koncentrovat. Je proto vynikající zejména pro studenty, profesionální řidiče a další duševně pracující. Pomáhá také harmonizovat celý organismus při zvýšeném stresovém období. Navozuje pocity spokojenosti a štěstí a napomáhá tak tlumit příznaky lehčích depresivních stavů. Působí dokonce jako afrodiziakum.

Ženy ocení účinky gurany také při PMS - zmírňuje totiž emoční výkyvy a menstruační bolesti. Guaranu lze použít i jako podpůrný prostředek při redukčních dietách. Tlumí pocity hladu a pomáhá nastartovat a zrychlit metabolismus.

Příprava: Guaranu můžete zalít horkou vodou a přidat mléko či smetanu

Tip: Guaranový prášek můžete přidat do ovocných šťáv, müsli, kakaa, horkého či studeného mléka a čaje.

Dávkování: Začněte s 1/2 čajové lžičky guarany, později můžete dávkovat max. 1 čajovou lžičku denně.

Upozornění: Uchovejte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Guarana

Konzistence: sypká

Přebal: kovový

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: GEPA The Fair Trade Company, GEPA-Weg 1, 42327 Wuppertal Německo, www.gepa.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Moringa 100 g

Moringa obsahuje kvalitní rozemleté listy této superpotraviny bohaté na množství vitaminů a bílkoviny. Pomáhá harmonizovat zažívání a podporuje zdraví celého zažívacího traktu i vylučovacího traktu.