Energy Peralgin, kapsle 120 ks

Energy Peralgin, kapsle 120 ks

  • Bez DPH 463 Kč

Přírodní bioinformační přípravek Peralgin je účinným doplňkem stravy při projevech přecitlivělosti či alergiích. Pozitivně působí při dýchacích onemocněních a napomáhá zvýšit obranyschopnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Energy Peralgin je přírodní bioinformační přípravek s obsahem olejů a extraktů ze zdraví prospěšných rostlin a exotických hub. Díky unikátnímu složení posiluje a harmonizuje přirozenou imunitu, působí proti rozmanitým projevům přecitlivělosti či nesnášenlivosti. Je vhodný pro dlouhodobé i nárazové používání v období zvýšených obtíží týkajících se dýchacího systému jako je chřipka, rýma či nachlazení.

Přípravek obsahuje jedinečný výtažek z perily křovité, jednoleté byliny, jež je díky své příjemné chuti oblíbená jak v kuchyni, tak už více než 3000 let v tradiční východní medicíně. Její účinnost je úzce spojena s dýchacím traktem, kdy se využívá jako podpůrný prostředek mimo jiné při astmatu, kašli či chřipce. Má pozitivní vliv také na nervový systém a gynekologické záněty, působí mírně sedativními účinky a pomáhá odstraňovat křeče a bolesti hlavy.

Díky antiseptickým, antioxidačním a antibakteriálním vlastnostem je extrakt z perily prospěšný při celé řadě infekčních onemocnění. Je vhodný také pro ženy v hormonálně náročných obdobích, jako je například klimakterium. Výtažek z perily má tonizující efekt na kožní póry, proto napomáhá při nadměrném pocení a je vhodný jako přírodní širokospektrální přípravek pro posílení celkové obranyschopnosti organismu.

Použití: Po třech týdnech používání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 1-3x denně.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let a osoby přecitlivělé na sójové produkty.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Gelatin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Perilla Frutescens Extract, Glycerin, Magnesium Oxide, Borago Officinalis Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Extract, Cordyceps Sinensis Extract, Aqua, Valeriana Officinalis Extract, Calcium Carbonate, Glyceryl Monostearate, Caramel

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.