Energy Peralgin, kapsle 120 ks

Energy Peralgin, kapsle 120 ks

  • Bez DPH 463 Kč

Přírodní bioinformační přípravek Peralgin je účinným doplňkem stravy při projevech přecitlivělosti či alergiích. Pozitivně působí při dýchacích onemocněních a napomáhá zvýšit obranyschopnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Energy Peralgin je přírodní bioinformační přípravek s obsahem olejů a extraktů ze zdraví prospěšných rostlin a exotických hub. Díky unikátnímu složení posiluje a harmonizuje přirozenou imunitu, působí proti rozmanitým projevům přecitlivělosti či nesnášenlivosti. Je vhodný pro dlouhodobé i nárazové používání v období zvýšených obtíží týkajících se dýchacího systému jako je chřipka, rýma či nachlazení.

Přípravek obsahuje jedinečný výtažek z perily křovité, jednoleté byliny, jež je díky své příjemné chuti oblíbená jak v kuchyni, tak už více než 3000 let v tradiční východní medicíně. Její účinnost je úzce spojena s dýchacím traktem, kdy se využívá jako podpůrný prostředek mimo jiné při astmatu, kašli či chřipce. Má pozitivní vliv také na nervový systém a gynekologické záněty, působí mírně sedativními účinky a pomáhá odstraňovat křeče a bolesti hlavy.

Díky antiseptickým, antioxidačním a antibakteriálním vlastnostem je extrakt z perily prospěšný při celé řadě infekčních onemocnění. Je vhodný také pro ženy v hormonálně náročných obdobích, jako je například klimakterium. Výtažek z perily má tonizující efekt na kožní póry, proto napomáhá při nadměrném pocení a je vhodný jako přírodní širokospektrální přípravek pro posílení celkové obranyschopnosti organismu.

Použití: Po třech týdnech používání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 1-3x denně.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let a osoby přecitlivělé na sójové produkty.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.