Energy Stimaral 30 ml

Energy Stimaral 30 ml

Skladem > 50 ks

Kapky Stimaral harmonizují energetickou dráhu řídící játra, slezinu, žlučník, srdce a plíce. Z bylinných výtažků obsahují především rozhodnici, jež příznivě působí na kognitivní a duševní výkonnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační kapky Energy Stimaral harmonizují energetickou dráhu řídící játra, slezinu, ale také žlučník, srdce a plíce. Kombinace obsahuje bylinné výtažky, a to především rozchodnici růžovou, která je dále doplněna o klanoprašku, jinan nebo skořici. V kapkách ale najdete také éterické oleje, a sice grepu či kardamomu a jsou posíleny pomocí křišťálu i dalších drahých kamenů.

Rozchodnice, které je v kapkách nejvyšší podíl, je známá tím, že pozitivně ovlivňuje kognitivní a duševní výkonnost. Má však také příznivé účinky na trávení. Tyto účinky podporuje i klanopraška, která kromě toho působí jako adaptogen a tonikum. Rozchodnice v kombinaci se skořicí pomáhá vyrovnávat hladinu cukru v krvi a ginkgo pak podporuje mikrocirkulaci krve a zlepšuje činnost mozku.

Dávkování: Před použitím protřepte! Dospělí užívají 2-7 kapek 1-3x denně. Děti od 12 let 7 kapek denně. Děti od 3 let 2 kapky denně. Po 3 týdnech udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mozek a krevní oběh, Psychika, Menstruace

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?