Almara Soap

Česká značka ALMARA SOAP se proslavila ruční výrobou tuhých mýdel. Nenajdete v nich žádné parabeny, sulfáty ani další nežádoucí suroviny. Mýdla z české manufaktury si vás získají pečlivým zpracováním a vůní přírody. Jsou vyráběna z čistých rostlinných olejů a jsou obohacena o přírodní éterické oleje, jíly, různé výtažky nebo sušené bylinky. Právě díky tomuto složení pokožku nejen pečlivě umyjí, ale zároveň ji budou rozmazlovat. V sortimentu ALMARA SOAP najdete kromě tuhých mýdel také přírodní kosmetiku.

ALMARA SOAP vyrábí, balí a expeduje mýdla a kosmetiku tak, aby co nejvíce šetřila prostředí a život kolem nás. Proto mýdla nenajdete v krabičce, ale pouze opatřena papírovým štítkem, na němž jsou všechny povinné informace včetně složení. Jsou dodávány v pytlíčcích z recyklovaného papíru. Kosmetika je dodávána ve skleněných dózách s kovovým víčkem, s papírovými štítky nebo cedulkami připevněnými k lahvičkám jutovým provázkem. Na balení pro expedici využívají papírové krabice, papírové lepicí pásky a jako výplň papírovou drť, recyklovatelnou výplň Flo-pack anebo recyklují obaly a výplně, které přicházejí v balíčcích od dodavatelů.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
167 Kč
Tuhé mýdlo s bílým jílem, hennou a břízou je speciálně určené k mytí mastných vlasů, která zanechá krásně svěží. Zklidňuje pokožku hlavy a pomáhá snižovat její maštění.
177 Kč
Mýdlo s kozím mlékem, heřmánkem a měsíčkem je vhodné při vaginálních mykózách, pálení či svědění. Působí antibakteriálně a antisepticky a můžete ho použít také k očištění ran nebo při hemeroidech.
156 Kč
Ručně vyráběné mýdlo s konopným olejem a zeleným jílem neobsahuje žádnou parfemaci ani éterické oleje. Zklidňuje citlivou, ekzematickou či aknózní pleť a pomáhá jí navracet rovnováhu.
156 Kč
Tuhé veganské mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů má magickou vůni pomeranče s tóny pačuli, jasmínu, geránia a růžového a santalového dřeva.Je vhodné pro normální pokožku.
608 Kč
Pleťová voda destilovaná z květů bio růže je určená pro suchou, zralou a choulostivou pleť. Je známá svými zklidňujícími účinky, působením proti vráskám a hydratačními schopnostmi.
156 Kč
Mýdlo s citronovou kůrou, zeleným a žlutým jílem působí jako jemný peeling, lehce stahuje rozšířené póry a pomáhá omezovat nadměrnou produkci mazu. Je vhodné i k mytí mastných vlasů.