Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

Henna Plus

Značka Henna Plus vznikla v roce 1985. V témže roce představila svůj první zcela přírodní produkt - 100% přírodní práškové barvy s hennou. V následujících letech byla nabídka rozšířena o přírodní šampony, kondicionéry, barvicí přípravky, vlasové kúry, styling a další.

V současné době zahrnuje sortiment nepřebernou škálu atraktivních barev na vlasy, které vyřeší každý problém týkající se vlasů, splní každé přání a vyhoví každému módnímu trendu. Henna Plus je k dostání ve více jak 30 zemích světa. Tento inovativní systém barvení vlasů a následné péče přináší kvalitu, přírodnost a šetrnost k životnímu prostředí. Cílem je vytvořit přípravky, které vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům spotřebitelů, jsou účinné, šetrné k vlasům i pokožce a zároveň co nejpřírodnější. 

Jde o životní styl a jedinečnou filosofii, kterou se prostřednictvím svých výrobků snaží tato značka předat. Myšlenka je prostá: Respektovat přírodu, cítit se skvěle a vypadat okouzlující. Barvy Henna Plus dokážou vyhovět každému přání. Ať jde o radikální dlouhodobou změnu barvy, perfektní krytí šedin nebo o dočasné zdůraznění přirozeného odstínu vlasů, barvy Henna Plus to zvládnou.

Filtrovat produkty
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy s množstvím přírodních složek dodá vašim vlasům magický odstín havraní černi. Výtažek ze slunečnicových semínek chrání strukturu vlasů a dodává jim oslnivý lesk.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Měděně červená oživí vaši přirozenou barvu vlasů výrazným červeným odstínem s okouzlujícími měděnými odlesky. Měděné tóny rozzáří vaši tvář a dodají vám svěží vzhled.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Barva na vlasy měděná blond rozzáří vaši tvář a podtrhne vaši přirozenou krásu. Barva zaručí perfektní dlouhodobý výsledek s ochranou proti vymývání a přináší krásné intenzivní barvy a okouzlující lesk.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Tmavá blond oživí vaši přirozenou barvu vlasů krásným tmavým blond odstínem s okouzlujícími odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne přirozenou krásu.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Světle hnědá oživí vaši přirozenou barvu vlasů krásným světle hnědým odstínem s okouzlujícími odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne vaši přirozenou krásu.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Světlá blond oživí vaši přirozenou barvu vlasů krásným světlým blond odstínem s okouzlujícími odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne přirozenou krásu.
Sleva 20 %
 
Dlouhotrvající barva na vlasy Sytě zlatá blond oživí přirozenou barvu vlasů výrazným sytě blond odstínem s okouzlujícími zlatými odlesky. Zlaté tóny rozzáří vaši tvář a dodají vám svěží vzhled.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Barva na vlasy Sytě blond rozzáří vaši tvář a podtrhne vaši přirozenou krásu. Barva zaručí perfektní dlouhodobý výsledek s ochranou proti vymývání a přináší krásné intenzivní barvy a okouzlující lesk.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Světle zlatá hnědá oživí vaši přirozenou barvu vlasů krásným světle hnědým odstínem s okouzlujícími zlatými odlesky. Zlaté tóny rozzáří vaši tvář a dodají vám svěží vzhled.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Indiánské léto oživí vaši přirozenou barvu vlasů krásným hnědým odstínem s okouzlujícími měděnými odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne přirozenou krásu.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Třpytivě bronzová oživí vaši přirozenou barvu vlasů výrazným hnědým odstínem s okouzlujícími bronzovými odlesky. Bronzové tóny rozzáří vaši tvář a dodají vám svěží vzhled.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Kaštanová oživí vaši přirozenou barvu vlasů krásným kaštanovým odstínem s okouzlujícími odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne přirozenou krásu.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Mahagon oživí vaši přirozenou barvu vlasů nádherným mahagonovým odstínem s červenohnědými odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne přirozenou krásu.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Sytá hnědá oživí přirozenou barvu vlasů výrazným hnědým odstínem s okouzlujícími odlesky. Čokoládově hnědé tóny rozzáří vaši tvář a dodají vám svěží vzhled.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Krémová dlouhotrvající barva na vlasy ve studeném tmavě hnědém odstínu dodá vašim vlasům jednolitý odstín s okouzlujícími zářivými odlesky. Pečující složky hydratují a vyživují vlasové vlákno.
Sleva 20 %
309 Kč   248 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Mocca hnědá oživí vaši přirozenou barvu vlasů krásným hnědým odstínem s okouzlujícími mocca odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne přirozenou krásu.
Sleva 20 %
 
Dlouhotrvající barva na vlasy Tmavě hnědá oživí vaši přirozenou barvu vlasů výrazným tmavě hnědým odstínem s okouzlujícími odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne vaši přirozenou krásu.