/    /    /    /    /  

Energy Spirulina Barley

Značka:
Množství: 200 tablet
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mladý ječmen, Směsi superpotravin, Spirulina, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 434 Kč

Energy Spirulina Barley

Doplněk stravy Spirulina Barley Energy je bioinformační přípravek obsahující kombinaci sladkovodní modrozelené sinice spiruliny a extraktu z mladého ječmene. Obsahuje celé spektrum enzymů nezbytných pro správné fungování organismu. Je též přírodním zdrojem vitaminů a minerálů ve formě, která je pro organismus snadno využitelná.

Spirulina obsahuje železo, betakaroten, vápník, vitamin B12 a antioxidanty: vitamin A, C, E, zinek, selen. Je vhodná k podpoře krvetvorby, při fyzické a psychické únavě nebo při stresu. Zlepšuje střevní mikroflóru, podporuje detoxikaci ledvin a jater a příznivě ovlivňuje zvýšenou hladinu cholesterolu. Spirulina je vhodná jako ochrana před a při vzniku osteoporózy. Příznivě působí na imunitní systém a přispívá k celkové regeneraci organismu. Pomáhá kontrolovat tělesnou váhu.

Mladý ječmen je bohatý na množství snadno vstřebatelných živin, které dokáže naše tělo plně využít. Ty posilují imunitu, chrání organismus před nepříznivými vlivy stresu i civilizačních chorob a zároveň působí skvěle protizánětlivě. Ječmen je plný vitaminů řady B, minerálních látek, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Působí proto pozitivně na obranyschopnost organismu, posiluje imunitu a činí tělo odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům i účinkům stresu. Obsažená vláknina a bílkoviny navozují pocit plného žaludku a předcházejí tak přejídání i chuti na sladké. Mladý ječmen má navíc skvělé detoxikační účinky, napomáhá vyplavování škodlivých látek z těla a je díky tomu skvělým pomocníkem nejenom při jarní očistě.

Použití: 2 tablety 1-3x denně zapijte dostatečným množstvím vody. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku. Není vhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl. Užívání v těhotenství či po dobu kojení konzultujte se svým lékařem.

Energy Spirulina Barley

Doplnok stravy Spirulina Barley Energy je bioinformačný prípravok obsahujúci kombináciu sladkovodnej modrozelenej riasy spiruliny a extraktu z mladého jačmeňa. Obsahuje celé spektrum enzýmov nevyhnutných pre správne fungovanie organizmu. Takisto je prírodným zdrojom vitamínov a minerálov vo forme, ktorá je pre organizmus ľahko využiteľná.

Spirulina obsahuje železo, betakarotén, vápnik, vitamín B12 a antioxidanty: vitamín A, C, E, zinok, selén. Je vhodná na podporu krvotvorby, pri fyzickej a psychickej únave alebo pri strese. Zlepšuje črevnú mikroflóru, podporuje detoxikáciu obličiek a pečene a priaznivo ovplyvňuje zvýšenú hladinu cholesterolu. Spirulina je tiež vhodná ako ochrana pred a pri vzniku osteoporózy. Priaznivo pôsobí na imunitný systém a prispieva k celkovej regenerácii organizmu. Pomáha kontrolovať telesnú váhu.

Mladý jačmeň je bohatý na množstvo ľahko vstrebateľných živín, ktoré dokáže naše telo plne využiť. Tie posilňujú imunitu, chránia organizmus pred nepriaznivými vplyvmi stresu a civilizačných chorôb a zároveň pôsobia vynikajúco protizápalovo. Jačmeň je plný vitamínov radu B, minerálnych látok, betakaroténu, no takisto vlákniny a rastlinných bielkovín. Pôsobí preto pozitívne na obranyschopnosť organizmu, posilňuje imunitu a zodolňuje telo voči nepriaznivým vonkajším vplyvom aj účinkom stresu. Obsiahnutá vláknina a bielkoviny navodzujú pocit plného žalúdka a predchádzajú tak prejedaniu a chuti na sladké. Mladý jačmeň má navyše vynikajúce detoxikačné účinky, napomáha vyplavovaniu škodlivých látok z tela a je vďaka tomu vynikajúcim pomocníkom nielen pri jarnej očiste.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz