/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Trávení, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan

TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Poklid prostředního náměstí, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech břicha, nadýmání a křečích v břiše.

Formule pomáhá zefektivnit trávení potravy v žaludku a oprostit ho od nahromaděné potravy, která jinak může blokovat efektivní trávení.

Směs se užívá v případě cestovatelského průjmu, při poruchách trávení po konzumaci chladných jídel, v případě bolesti žaludku a raných stádií cirhózy jater.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Během léčby se doporučuje lehká a chuťově vyvážená strava.

Dávkování: Užívejte 3x denně po 8 kuličkách po dobu nejméně dvou týdnů, v akutních situacích 5x denně po 15 kuličkách.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Děhel čínský, Šácholan obecný, Alpínie, Atraktylis velkoúborný , Kardamon pravý, Pornatka kokosová, Zázvor, Kostus, Mandarinka obecná, Evodie, Žabník jitrocelový, Prorostlík čínský, Rhizoma cimicifugae
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní