/    /    /    /  

Diochi Venisfér 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Venisfér 50 ml

Bylinné kapky Diochi Venisfér harmonizují činnost srdce, osrdečníku, sleziny a slinivky a také tenkého střeva. Posilují tak imunitu celého těla, dodávají novou energii a vitalitu a zpomalují příznaky předčasného stárnutí. Kapky působí skvěle antibakteriálně, antivirově, antioxidačně, antimykoticky a také protizánětlivě.

Venisfér podporuje zdraví kardiovaskulárního systému, přispívá ke správné krvetvorbě i srážlivosti krve a pomáhá správnému prokrvení všech vnitřních orgánů i končetin. To ocení obzvláště sportovci, ale i osoby, které se snadno zadýchají. Se správným prokrvením souvisí i zlepšení dlouhodobé i krátkodobé paměti a lepší koncentrace. Kapky mají protizánětlivé, antioxidační, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, protiplísňové a protirakovinné účinky. Urychlují pročištění a detoxikaci organismu, posilují imunitu a chrání tělo před známkami předčasného stárnutí.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Diochi Venisfér 50 ml

Bylinné kvapky Diochi Venisfér harmonizujú činnosť srdca, osrdcovníka, sleziny a pankreasu a tiež tenkého čreva. Posilňujú tak imunitu celého tela, dodávajú novú energiu a vitalitu a spomaľujú príznaky predčasného starnutia. Kvapky pôsobia výborne antibakteriálne, antivírusovo, antimykoticky a tiež protizápalovo.

Venisfér podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému, prispieva k správnej krvotvorbe aj zrážanlivosti krvi a pomáha správnemu prekrveniu všetkých vnútorných orgánov aj končatín. To ocenia obzvlášť športovci, ale aj osoby, ktoré sa ľahko zadýchajú. So správnym prekrvením súvisí aj zlepšenie dlhodobej a krátkodobej pamäti a zlepšenie koncentrácie. Kvapky majú protizápalové, antioxidačné, antivírusové, antibakteriálne, antimikrobiálne, protiplesňové a protirakovinové účinky. Urýchľujú prečistenie a detoxikáciu organizmu, posilňujú imunitu a chránia telo pred známkami predčasného starnutia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Jinan dvoulaločný, Kurkuma zedoaria, Zázvorník lékařský, Kurkuma dlouhá, Lapačo červené, Škornice šípolistá, Ofiopogon japonský, Maytenus macrocarpa, Kaštan koňský (6 %) , Jmelí bílé, Šalvěj červenokořenná, Jerlín japonský, Pornatka kokosová, Srdečník sibiřský, Světlice barvířská, Pivoňka lékařská, Bukvice lékařská
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz