/    /    /    /  

Energy Vitamarin 90 kapslí

Značka:
Množství: 90 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Oči a uši, Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže, Klouby a svaly, Doplňky stravy pro zlepšení zraku
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
295
ks
Bez DPH 257 Kč

Energy Vitamarin 90 kapslí

Bioinformační přípravek Energy Vitamarin s obsahem unikátního rybího oleje z mořské ryby Engraulis japonicusvyvážený poměr účinných látek, které blahodárně působí na zdravotní stav všech, koho trápí srdeční obtíže a vysoký krevní tlak. Díky složení bohatému na nenasycené mastné kyseliny má pozitivní vliv na srdce, mozek či zrakové funkce.

Vitamarin se doporučuje jako doplněk či vhodná prevence zejména při zvýšené hladině krevních tuků, zúžení koronárních cév, při riziku trombóz a při mozkových příhodách. Rybí olej je nejdůležitějším přírodním zdrojem řady nenasycených mastných kyselin a vitaminů A a D. Esenciální mastné kyseliny hrají významnou úlohu v celé řadě životně důležitých pochodů v lidském těle. Podílí se zejména na regulaci krevního tlaku a srážlivosti krve, ovlivňují ochranný systém organismu a napomáhají přeměně tuků.

Vitamin D podporuje vstřebávání vápníku a fosfátů ze střeva a je nezbytný pro správnou funkci nervového a svalového systému. Vitamin A posiluje odolnost organismu, podporuje růst kostí, vlasů, kůže a dásní a působí příznivě na zrak. Zvláště v období růstu a dospívání se zvyšuje potřeba těchto látek, proto se doporučuje užívání vhodných doplňků, mezi něž patří i tento přírodní přípravek.

Použití: Po třech týdnech používání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 1-3x denně.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let a osoby přecitlivělé na mořské produkty.

Energy Vitamarin 90 kapslí

Bioinformačný prípravok Energy Vitamarin s obsahom unikátneho rybieho oleja z morskej ryby Engraulis japonicus má vyvážený pomer účinných látok, ktoré blahodarne pôsobia na zdravotný stav všetkých, ktorých trápia srdcové ťažkosti a vysoký krvný tlak. Vďaka zloženiu bohatému na nenasýtené mastné kyseliny má pozitívny vplyv na srdce, mozog či zrakové funkcie.

Vitamarin sa odporúča ako doplnok alebo vhodná prevencia predovšetkých pri zvýšenej hladine krvných tukov, zúžení koronárnych ciev, pri riziku trombóz a pri mozgových príhodách. Rybí olej je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselín a vitamínov A a D. Esenciálne mastné kyseliny hrajú významnú úlohu v celom rade životne dôležitých pochodov v ľudskom tele. Podieľajú sa predovšetkým na regulácii krvného tlaku a zrážanlivosti krvi, ovplyvňujú ochranný systém organizmu a napomáhajú premene tukov.

Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a fosfátov z čreva a je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového a svalového systému. Vitamín A posilňuje odolnosť organizmu, podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak. Zvlášť v období rastu a dospievania sa zvyšuje potreba týchto látok, preto sa odporúča užívanie vhodných doplnkov, medzi ktoré patrí aj tento prírodný prípravok.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

vitamín A a D | 13.7.2016 19:04:53 | Vlasta

Dobrý den,dá se zjistit kolik vitamínu A a D obsahuje?

* povinné

Související dotazy z poradny

Jeké je složení tobolky Energy Vitamarin?

Zajímalo by mě procentní složení jedné tobolky Energy Vitamarin. Jedna tobolka Energy Vitamarin obsahuje olej ...

Vlastnosti

INCI: Engraulis Japonicus Extract, Gelatin, Glycerin, Aqua, Tocopherol
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz