Taoasis Jalovec, Bio 5 ml

Wacholderbeere BIO 5 ml

Taoasis Jalovec, Bio 5 ml

Wacholderbeere BIO 5 ml

282
Skladem u dodavatele
Možnosti dodání: Do týdne u vás
Praha, OC DBK > 4 ks / Praha, Karlín > 4 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 2 ks

Éterický olej má povzbuzující účinky, snižuje dopady stresu a je vhodný při infekčních onemocněních či zánětech. Mírní bolesti svalů a kloubů a má dezinfekční účinky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu8
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Jalovec od Taoasis výrazně kořeněnou vůni, která úžasně povzbudí tělo i psychiku. Je vhodný také k provonění domova či kanceláře. Pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy a dezinfikuje vzduch, krásně ho provoní a osvěží. Vůně jalovce vykouzlí přátelskou atmosféru plnou energie a slouží také jako účinné afrodiziakum.

Kořeněný jalovec s jemně bylinkovými tóny pomáhá snižovat dopady stresu na náš organismus, působí proti nervozitě a zahání špatnou náladu. Používá se při infekčních onemocněních, jako je například chřipka. Podporuje tvorbu hlenu a usnadňuje jeho vykašlávání, a díky tomu čistí dýchací cesty. Jalovec se rovněž osvědčil při zánětech močových cest. Zmírňuje jejich bolesti a krásně je uvolní.

Díky svým silně antiseptickým a dezinfekčním účinkům je jalovec vhodný jako podpora léčby veškerých zánětů. Jalovcový éterický olej dále podporuje zdravé prokrvení tkání a přispívá k jejich lepšímu hojení i celkové regeneraci. Můžete ho vyzkoušet také v případě, že vás trápí bolesti svalů a kloubů. Uvolní jejich zatuhlost a zmírní nepříjemné bolesti.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 10 let věku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Ostatní kategorie: BiOOO klub, Bio éterické oleje

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Produktové řady: Taoasis Jednodruhové ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu8

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Esenciální oleje nejsou žádná věda

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Nejlepší éterické oleje na záněty močového měchýře

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Účinná detoxikace pomocí jalovce

Voňaví kouzelníci Taoasis

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Taoasis Jednodruhové ÉO

Nenašli jste to pravé? Co tohle?