Prohlédněte si vaše seznamy přání

NOW Omega 3

NOW Omega 3

Momentálně vyprodané na e-shopu

Koncentrovaný rybí olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny a řadu vitaminů, zejména vitamin A a D.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Omega 3 od značky NOW  je vyráběn pod přísnou kontrolou kvality a pravidelně testován na přítomnost potenciálně zdraví škodlivých látek (rtuť, těžké kovy, polychlorované bifenyly, dioxiny a další kontaminanty).

Obsahuje kyselinu eikosapentaenová (EPA) a dokosahexaenová (DHA) přispívají k normální činnosti srdce, k udržení normálního krevního tlaku, normální hladiny TGA v krvi. Díky softgelový kapslí je konzumace bez chuti i zápachu, tudíž jsou vhodné i pro ciltivé jedince. 

Neobsahuje: kvasinky, pšenici, lepek, mléko, vejce nebo mořské plody. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi, které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

NOW je americká značka přírodních doplňků stravy, kosmetických výrobků i esenciálních olejů, sportovní výživy, veterinárních doplňků a zdravých potravin, která je lídrem ve svém oboru.

Dávkování: 2 kapsle 2x denně s jídlem

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Po otevření uschovejte v chladnu a suchu. Jste-li těhotná či kojíte, užíváte pravidelně léky, nebo máte jiné zdravotní problémy - o vhodnosti tohoto doplňku stravy se nejdříve poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Obsahuje ryby (ančovičky) a sóju. Přírodní d-alfa tokoferol ze sóji.

Ostatní kategorie: Zrak, Hlava

Užití: vnitřní

Výrobce: NOW Foods, 244 Knollwood Drive , 60108, Bloomingdale, IL, Spojené Státy Americké , tel: 888 669 3663

Detailní složení a vlastnosti

Složení: 1 dávka poskytuje [%RHP]*: *Referenční hodnota příjmu dle EU. : Tuk 2g (3 %) , z toho 0,5 g nasycených mastných kyselin (2,5 %) , polynenasycený tuk 1g, mononenasycený tuk 0,5g, Přírodní koncentrát rybího oleje 2g, Omega-3 mastné kyseli ny kyselina eikosapentaenová (EPA) 360mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 240mg, Hovězí želatina, Glycerol, Voda, přírodní d-alfa-tokoferol

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, mozek a nervová soustava, pohybový aparát, vlasy a nehty

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?