Energy Omegavet 30 ml

Energy Omegavet 30 ml

  • Bez DPH 241 Kč

Kapky s obsahem unikátního rybího oleje jsou zdrojem řady nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Napomáhají správné činnosti imunity.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapky Omegavet od EnergyVet jsou doplňkem obsahujícím unikátní rybí olej, který má vyvážený poměr účinných látek. Tento olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy A, E a D. Kapky napomáhají posilovat imunitu zvířátka. Podporují také správný stav kostí, zubů, pokožky, srsti a očí.

Kapky z oleje mořské ryby engraulis japonicus jsou přirozeným zdrojem nenasycených mastných kyselin a vitaminů A, E a D. Díky přirozeně nižšímu obsahu vitaminů A a D nehrozí předávkování. Rybí olej přispívá ke správnému stavu buněk, nervů či hormonálního systému. Napomáhá pružnosti kůže či lesku srsti. Kapky lze využít při nadváze, ztučnění orgánů či pro posílení kostí a zubů.

Dávkování: Drobným zvířatům do 2 kg podávejte 1-3 kapky 1-3x denně, zvířatům od 2 do 5 kg podávejte 3-5 kapek 1-3x denně a zvířatům nad 50 kg 5 kapek na každých 50 kg hmotnosti 1-3x denně.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Olej z mořské ryby Engraulis japonicus, Vitamín E

Konzistence: tekutá

Obal: plastový, skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: EnergyVet

Zvířata: hlodavci, kočky, koně, plazi, psi

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?