Holle

Švýcarská značka Holle představuje jednu z vedoucích značek na trhu organické dětské stravy. Holle je jedna z nejtradičnějších značek dětské výživy v Evropě. Albert Diefenbach založil Holle food AG jako specializovanou společnost na zpracování potravin v Arsheimu v roce 1933. Už tehdy byla firemní filozofie založena na antroposofických principech stravy a biodynamické kvalitě.

Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy .Od samého počátku staví na principu přírodní kvality – již před 80ti lety v Holle nekompromisně odmítli chemické zpracování a chemické konzervanty. Dnes jsou využívány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovávány.

Důkazem kvality jsou také certifikáty - DEMETER a BIO

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
119 Kč
Organický olej v kvalitě DEMETER obsahuje vyvážený poměr řepkového, slunečnicového a konopného oleje. Je vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce.
119 Kč
BIO kaše s certifikací DEMETER obsahuje celozrnnou pšeničnou a ovesnou mouku, banány, ostružiny a kousky jablek. Je určená pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.
329 Kč
BIO pokračovací mléčná kojenecká výživa je vhodná od ukončeného 12. měsíce. V návaznosti na kojení nebo jako doplněk kojení. Je lehce stravitelná, bez přidaného cukru a bezlepková. Obsahuje DEMETER certifikované mléko
119 Kč
BIO kaše s certifikací DEMETER obsahuje celozrnnou pšeničnou mouku a je určená pro děti od ukončeného 4. měsíce věku.
119 Kč
BIO kaše s certifikací DEMETER obsahuje celozrnnou špaldovou mouku a je určená pro děti od ukončeného 4. měsíce věku.